Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu
Triumph

Peldkostīms Streams of Pearls

€59,95 €79,95

Triumph peldkostīms no sērijas ”Graphical World Streams of Pearls”. Pārlaicīgs un elegants dizains, kas gan iekļauj, gan izceļ auguma līnijas glaimojošā veidā. Ērts modelis, bļodiņas bez polsteriem, krūšu formu veidojošas stīpiņas. Platā iestrādātā gumijas lente zem krūtīm nodrošina nelielu papildu balstu un perfekti piegulošu formu. Plecu lences ir patīkami platas ar regulējamu garumu, un mīkstās gumijas kājrinķos ērti notur peldkostīmu vietā. Priekšpusē dekoratīva kontrastējoša josla, dziļš kakla izgriezums, aizmugurē augumu izceļošas nošuves. Šūts no patīkami gluda Sensitive® džersija, kas ražots ar vismazāko iespējamo ietekmi uz apkārtējo vidi. Mīksta odere. 100% ādai draudzīgs.

Šis peldkostīms ir sertificēts saskaņā ar standartu “Oeko-tex 100”, kas apliecina tā atbilstību augstām prasībām, respektīvi, tas nesatur ķimikālijas tādā daudzumā, kas pārsniedz “Oeko-tex” sarakstā noteiktās robežvērtības. Preci pārbauda neatkarīga testēšanas iestāde.

Komentē un jautā pirmais!