Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu
Tamaris

Ādas sandales

€79,95
Jaunums

Tamaris sandales no zamšādas. Stilīgas zamšādas sandales ar komfortu kāpinošo funkciju ”Touch It” un “Antishokk” (skatīt turpinājumā). Moderni veidots modelis sezonas modernākajā krāsā. Sandaļu iekšmalā ir elastīga detaļa, kas veido labu un piegulošu formu, un augšmalā – neliels aizdarīts šķēlums. Papēžu augstums apm. 8,5 cm. Zamšādas virspuse. Tekstila iekšpuse. Tekstila/ādas iekšzole. Sintētiska materiāla ārējā zole.

Touch-It funkcija nodrošina, ka mīkstā zoles pamatne pastāvīgi reaģē uz ķermeņa svaru un ieņem pēdai atbilstošu formu.

Antishokk funkcija padara sandales sevišķi ērtas, valkājot ilgstoši un pat neraugoties uz to, ka papēdis ir nedaudz augstāks. Saspiesta gaisa kabatas un stabilizatori papēža iekšpusē amortizē soļa iedarbību par līdz pat 50%. Tas savukārt aizsargā mugurkaulu un atslogo muguru kopumā, lai iecienītos zābakus uz augstiem papēžiem varētu valkāt visu dienu bez sāpēm kājās.

Komentē un jautā pirmais!