Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu
Tamaris

Zamšādas sandales

Izpardots

Tamaris izejamās sandales. Stilīgas un modernas zamšādas sandales ar komfortu kāpinošo funkciju ”Touch It” un “Antishokk” (informācija turpinājumā). Modelim ir glīta dizaina virspuse un elegants papēdis. Dekoratīvas actiņu detaļas abās pusēs un sprādze ārmalā. Papēžu augstums apm. 8 cm. Zamšādas virspuse. Tekstila/sintētiska materiāla iekšpuse. Zamšādas/sintētiska materiāla iekšējā zole. Sistētiska materiāla ārējā zole.

“Antishokk” funkcija, neraugoties uz nedaudz augstāku papēdi, padara šos apavus īpaši ērtus arī tad, ja tie kājās ir ilgstoši. Saspiesta gaisa kabatas un stabilizatori papēža iekšpusē amortizē soļa iedarbību par līdz pat 50%. Tas savukārt aizsargā mugurkaulu un atslogo muguru kopumā, lai iecienītos zābakus uz augstiem papēžiem varētu valkāt visu dienu bez sāpēm kājās.

“Touch-It” funkcija nodrošina, ka mīkstā zoles pamatne pastāvīgi reaģē uz ķermeņa svaru un ieņem pēdai atbilstošu formu.

Komentē un jautā pirmais!