Klientu serviss

Zvaniet mums

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

Nosūtiet mums e-pasta vēstuli

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu

FORMU CEĻVEDIS

Cellbes modi nosaka forma – lai skaisti ietērptos, ir jāatrod figūrai atbilstošs apģērbs. Vai zināt, kāda Jums ir ķermeņa forma? Atbilde ”nē” nepavisam nav neparasta. Daudzām sievietēm ir visai neskaidrs priekšstats, kā īsti viņu ķermenis izskatās, turklāt vairums sieviešu sevi uzskata par apaļīgākām, nekā ir īstenībā. Ar atbilstošu apģērbu ir iespējams izcelt sevī skaisto un sievišķīgo, nevis nepārtraukti domāt par to, kas, iespējams, neapmierina. Uzskatām, ka visi var valkāt glītu apģērbu neatkarīgi no izmēra. Šī iemesla dēļ mūsu piedāvājumā ir 34. – 64. izmērs sievietēm un 4. – 14. izmērs vīriešiem.

Nosakiet sava ķermeņa formu
Nostājieties pie spoguļa un rūpīgi apskatiet savu ķermeni. Pēc tam salīdziniet to ar ķermeņa formām, ko esam apkopojuši šajā Formu ceļvedī. Atcerieties, ka ne vienmēr ķermeņa forma ir saistīta ar to, vai esat kalsna vai apaļīga. Svarīgas ir formu līnijas. Kad ķermeņa forma ir noskaidrota, mums ir dažādi padomi, kā apģērbties vispiemērotāk. Pēc tam atliek tikai to izmēģināt.

Tas, kā jūtaties, ir acīm redzams
Paturiet prātā, ka šie ir tikai ieteikumi; svarīgākais ir, lai Jūs apģērbā justos ērti. Nekas nevar būt pievilcīgāks par sievieti, no kuras izstaro prieks un apmierinātība ar sevi!Ovāla

Sievietes ar ovālu ķermeņa formu vidusdaļā ir apaļīgākas, viņām nav izteikta vidukļa, ir īsākas kājas.

Taisnstūrveida

Taisnstūrveida figūra ir taisna, ar gandrīz vienādu krūšu un gurnu apkārtmēru. Viduklis ir visai neizteikts.
Labākais, ko izcelt:
Pievērsiet uzmanību tām auguma daļām, ar kurām esat visapmierinātākā, piemēram, glītām kājām. Izvairoties no lieka apjoma apģērba vidusdaļā, jūs izskatīsieties slaidāka. Īpaši labi jums piestāvēs tērpi ar griezumu zem krūtīm un paplatināti ap vidukli. Vizuāli izskatīgs būs kārtains apģērbs no viegliem smalkiem materiāliem, piem., šifona blūze uz plāna krekliņa. Jums labi piestāvēs pagarinātas līnijas – garāki topi, ko ieteicams valkāt kopā ar šaurām biksēm. Apģērbi ar iešuvēm viduklī (ja tie nav pārlieku pieguloši) definēs vidukļa aprises. Platas bikses vai bikses ar paplatinātiem staru galiem līdzsvaros augšdaļu un apakšdaļu. Tāpat arī svārki ar nelielu paplatinājumu.

Pievērsiet uzmanību:
Īsi šauri svārki auguma augšdaļu var vizuāli padarīt smagāku.
Labākais, ko izcelt:
Veidojiet formas ar pievilcīgiem griezumiem, rakstiem un aksesuāriem. Tumša josta ap vidu jūsu augumu padarīs līdzīgāku smilšu pulksteņa formai, tāpat kā apģērbi ar iešuvēm viduklī. Ja vēlaties piešķirt apjomu mugurpusē un gurnos, varat investēt džinsos, kuriem šajā daļā ir daudz dekoratīvu detaļu. Labi izskatīsies arī sašaurinātas un šauras bikses, tikai jāraugās, lai tās cieši pieguļ gurniem, ja vēlaties izcelt līniju izliekumu. Plandoši svārki ar detaļām un griezumiem, kas piešķir kuplumu, būs ļoti sievišķīgi. Ieteicams izvēlēties topus ar sievišķīgām detaļām, piem., krokotām piedurknēm, sakrokotu plecu daļu, volāniem un rozetēm.

Pievērsiet uzmanību:
Pilnībā saskaņota krāsu gamma var pastiprināt taisna auguma iespaidu.

Smilšu pulkstenis

Smilšu pulksteņa formas ķermenim ir smalkas proporcijas un skaidri iezīmēts viduklis. Ja pieņematies svarā, tad tas augumā izpaužas vienmērīgi.

Trijstūris (ar paplatinātu apakšdaļu)

Ja jums ir trīsstūrveida forma ar sašaurinātu augšdaļu, pilnīgāks ir rumpis un augšstilbi. Augšdaļa ir mazāka, ar šaurākiem pleciem.
Labākais, ko izcelt:
Pievērsiet uzmanību savām sievišķīgajām formām ar piegulošiem materiāliem un griezumiem, kas izceļ vidukli. Īpaši pievilcīgi izskatīsies pārlikumi. Arī V-veida un citi nedaudz dziļāki kakla izgriezumi. Jums labi piestāvēs zīmuļsvārki un A-silueta svārki, tāpat bikses ar paplatinātiem staru galiem. Droši izceliet vidukļa šaurāko daļu ar tumšāku jostu.

Pievērsiet uzmanību:
Ar apdomu izvēlieties četrstūrainus apģērbus, kas apslēps jūsu skaistās formas.
Labākais, ko izcelt:
Radiet līdzsvaru, pievēršot uzmanību auguma smalkākajai daļai. Īpaši jaukas detaļas ir plati kakla izgriezumi un lielas apkakles. Varat piesaistīt skatienus augšdaļai ar gaišām vai spilgtām krāsām un tādām detaļām kā volāni, fliteri, sakrokotas piedurknes, plecu polsteri vai šalles. Vislabāk jums izskatīsies topi un jakas, kuru garums ir nedaudz virs gurniem vai nedaudz zem platākās ķermeņa daļas. Līdzīgs efekts būs biksēm un svārkiem ar paplatinātu apakšdaļu.

Pievērsiet uzmanību:
Ja vēlaties vizuāli radīt izliektas līnijas, apakšdaļas apģērbus izvēlieties tumšākā krāsā.

Izliektas līnijas

Figūru ar izliektām līnijām raksturo pilnīgas krūtis, plati pleci, kā arī spēcīgi augšstilbi un ķermeņa apakšdaļa.

Trijstūris (ar paplatinātu augšdaļu)

Ja jums ir trīsstūrveida forma ar sašaurinātu lejasdaļu, pleci ir platāki, toties gurni šaurāki un slaidākas kājas.
Labākais, ko izcelt:
Izvēlieties stingru un labi piegulošu krūšturi, lai veidotu patīkamu siluetu. Augums ar izliektām līnijām vislabāk izskatās apģērbā ar V-veida vai citu nedaudz seklāku kakla izgriezumu. Ieteicams, lai jaku un topu garums būtu virs gurniem vai arī nedaudz zem tiem. Bikses un džinsi ar paplatinātiem staru galiem rada līdzsvaru, savukārt tumšākas krāsas apakšdaļā novērš uzmanību no augšstilbiem un rumpja. Garas nošuves un detaļas vizuāli pagarina; līdzīgs efekts ir garām šallēm un kaklarotām.

Pievērsiet uzmanību:
Neslēpiet savu augumu bezformīgos apģērbos. Tā vietā izvēlieties griezumus, kas skaisti izceļ jūsu ķermeņa liektās līnijas.
Labākais, ko izcelt:
Radiet līdzsvaru, piesaistot uzmanību ķermeņa apakšdaļai. Platas bikses un svārki, kabatas, detaļas un drapējums gurnu daļā rada platuma iespaidu. Arī rakstaini apģērbi spilgtās krāsās piesaista skatienus auguma apakšdaļai. Ar drapētu kleitu iespējams pareizi veidot liektas līnijas. Ieteicams izvēlēties plūdenu līniju topus no mīkstiem materiāliem. Šo ķermeņa formu īpaši labi izceļ sievišķīgi pārlikumi apģērbā. Dodiet priekšroku sievišķīgām blūzēm, nevis vīrišķīgiem krekliem.

Pievērsiet uzmanību:
Pieguloši džinsi vizuāli vēl vairāk sašaurina gurnus. Četrstūrveida kakla izgriezums, tāpat plecu polsteri un krokotas piedurknes plecu daļai piešķir papildu apjomu.