Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu
Cream

Liocela džinsa kleita Lussa

€99,95
Jaunums

Cream kleita. Pēdējā laikā džinsa kleita turpina tuvoties modes saraksta augšdaļai un ir skaistākā, kādu varat iedomāties. Šajā modelī iestrādātas visas tās detaļas, kādas šajā sezonā kārojam. Šaura rišu apkakle, ievērojami kuplas piedurknes ar sevišķi jaukām detaļām, tādām kā dekoratīvs izšuvums un pārdomātas griezuma līnijas. Pogājamā aizdare līdz jostasvietai, kas savukārt var lepoties ar vizuāli slaidinošu griezuma līniju. Krūšu iešuves labi piegulošam siluetam. Mīksts un burvīgs audums ar liocelu. Garums no pleca priekšpusē apm. 93 cm, aizmugurē apm. 100 cm 36. izmēram.

Kleitas materiāla sastāvā ir liocela šķiedras, kas ražotas no atjaunojamu augu materiāla. Salīdzinājumā ar kokvilnu un tradicionālo viskozi liocela ražošanas procesam ir niecīga ietekme uz apkārtējo vidi. Liocela ražošanas procesā lieto saudzīgākas ķimikālijas, ko vieglāk izmantot, un process ir gandrīz noslēgts, jo 99,5% no visām vielām var izmantot atkārtoti.

Komentē un jautā pirmais!