• Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €
  • Sievietēm izmērā 34–64, Vīriešiem izmērā S–8XL

Saglabātie vienumi

Ielādē jūsu saglabātās preces…

Jostas un siksnas

Ja vēlaties ātri mainīt kopskatu, pievienojiet tērpam jostu. Modelis ar sprādzi neapšaubāmi būs oriģināls un uzkrītošs. Cellbes sieviešu jostas ir izgatavotas no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem. Pateicoties skaistam dizaina risinājumam un plašai izvēlei, jūs viegli atradīsiet sev tīkamāko modeli. Izmantojot stilīgu jostu, vienkārša dizaina kleita var pārvērsties par ekstravagantu modeli. Josta ar sprādzi ir laba izvēle ikdienas tērpiem. Izvēlieties jostu gan pie blūzēm, gan kleitām. Šaura, eleganta josta lieliski piestāvēs kleitai, savukārt vakara apģērbam piestāvēs josta ar košiem un spilgtiem dizaina elementiem.

Ja vēlaties lielāku efektu, izvēlieties jostu, kuras krāsa kontrastē ar jūsu apģērbs. Sieviešu bikšu jostas ir ne tikai dekoratīvs, bet arī praktisks elements, lai jūsu bikses labi turētos uz auguma. Josta gan pasvītro figūras līnijas, gan norāda uz stilu. Cellbes jūs atradīsiet izturīgas jostas, kuras var valkāt ar visdažādākajiem apģērbiem. Izveidojiet neatkārojamu apģērba komplektu un oriģinālu tēlu. Mēs piedāvājam dažāda izmēra sieviešu jostas tādēļ jums tikai jāizvēlas vistīkamākā. Tās ir piemērotas jebkura vecuma sievietēm, gan tām, kas nebaidās eksperimentēt, gan tām kuras ir klasiskā stila piekritējas.

Ja jums patīk Cellbes sieviešu jostas ar sprādzi, negaidiet un iegādājieties uzreiz. Lai veiktu pasūtījumu, pietiek ar mirkli brīva laika. Neaizmirstiet izvēlēties pareizo izmēru. Šajā ziņā jums palīdzēs izmēru tabula. Sieviešu jostas jūs varat iegādāties pie mums bez riska. Neatbilstību gadījumā variet atgriezt pasūtīto modeli mums atpakaļ. Akcentējiet apģērbu un izvēlieties modernus aksesuārus. Izvēlieties ātru un ērtu iepirkšanos. Izmantojiet Cellbes piedāvājumus jau tagad!

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.