Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu

Cellbes.lv savā web lapā izmanto cepumus (cookies).

Apciemojot mūsu web lapu, jūsu datorā tiek ievietoti cepumi.

Cepumi ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti web lapas lietotāja brauzerī. Cepumi websaitam liek atcerēties jūsu uzstādījumus – valodu, burtu izmēru un citus jūsu izvēlētus parametrus websaita apskatei savā datorā. Lielākā daļa no web pārlūkiem ir iestatīti cepumu automātiskai pieņemšanai. Ja pašlaik esošos cepumu uzstādījumus atstāsiet bez izmaiņām, tie nemainīsies. Ja vēlaties, lai cepumi netiktu saglabāti, web pārlūkā būtu jāveic izmaiņas. Neaizmirstiet, ka, bloķējot cepumus, mājaslapā cellbes.lv vairs nedarbosies funkcijas „pirkt” tūlīt un „uz kasi“. Tādā gadījumā jums vairs nebūs iespējas iepirkties mājaslapā cellbes.lv.

Atgādinājums par precēm grozā

Mēs saglabājam jūsu e-pasta adresi arī tādēļ, lai varētu jums atgādināt, ja aizmirsāt kādas preces savā iepirkumu grozā. Jūsu e-pasta adrese netiek uzglabāta nevienā datu bāzē mārketinga nolūkā, un mēs dzēšam jūsu datus pēc divām nedēļām. Mēs to saglabājam tikai tādēļ, lai nepieļautu, ka jūs atkal saņemat vienu un to pašu e-pasta ziņojumu. Ja turpmāk vairs nevēlaties saņemt šāda veida sūtījumus, lūdzu, noklikšķiniet šeit.