• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Saglabātie vienumi

Ielādē jūsu saglabātās preces…

Kopšanas ieteikumi

Krūšturu ceļvedis

Izturieties pret krūšturiem saudzīgi

Nedaudz mīlestības un rūpju pagarina jaunu krūšturu dzīvi. Izmantojiet dažus no mūsu padomiem!

Cellbes

Mazgāšanas ieteikumi


Mēs iesakām vienmēr ievērot mazgāšanas instrukciju. Veļu esam radījuši tā, lai krāsa un forma saglabātos pēc iespējas ilgāk. Ja jūs rūpēsieties par savu veļu, tā kalpos ilgi. Leguvējas būsiet gan jūs, gan apkārtējā vide!


Šķirojiet veļu pēc krāsas un mazgāšanas temperatūras. Visi krūšturi jāmazgā veļas maisiņā, lai izvairītos no materiāla sabojāšanas. Nepārdozējiet mazgāšanas līdzekli! Tas nedos labāku rezultātu, bet gan sakrāsies veļā un var izraisīt ādas kairinājumu. 


Nelietojiet optisko balinātāju krāsainam apģērbam, jo krāsas var izbalēt un, piemēram, melnas drēbes kļūs pelēkas. 


Izturieties pret krūšturiem saudzīgi


Būtu ideāli, ja jūs krūšturus mazgātu ar rokām. Mēs iesakām maigu mazgāšanas līdzekli - pulveri vai gelu. Nemazgājiet dažādu krāsu krūšturus kopā, vienmēr tikai atsevišķi (t.sk. arī baltos krūšturus)! Ja veļu mazgājat veļas mašīnā, vienmēr izmantojiet veļas maisiņu - tā var izvairīties no maigā auduma sabojāšanas. Ja krūšturus glabājat skapī/uz plaukta, salieciet tos citu virs cita, bļodiņu virs bļodiņas - tā tie saglabās formu.


Materiāls


Kokvilna:

Kokvilnas šķiedra, ko iegūst no kokvilnas augiem. Kokvilnas škiedra var būt dažādu garumu: 15-45 mm. Jo garāka ir šķiedra, jo labāka kvalitāte.

Ķemmētas kokvilnas apģērba audums ir attīrīts no īsākajām šķiedrām,

tāpēc tas ir īpaši labas kvalitātes, ar glītu spīdumu un izturīgs. Kokvilnas

materiāls ir ērts un ādai patīkams. Pēc pirmās mazgāšanas kokvilna var sarauties. Dažos gadījumos viegla pastiepšana var novērst saraušanos pēc mazgāšanas. Parasti kokvilnu var mazgāt 60 grādu temperatūrā, bet ieteicams 40 grādos. Vienmēr ievērojiet mazgāšanas norādījumus!

Elastāns:

Elastīga šķiedra, kas tiek izmantota kopā ar citām šķiedrām, lai materiālam piešķirtu elastību. Materiālus, kuru sastāvā ir elastāns, nedrīkst mazgāt augstā temperatūrā, jo tie var zaudēt elastību. Vienmēr ievērojiet mazgāšanas norādījumus!

Poliamīds/neilons:

Mākslīga  šķiedra, kas pilnībā ražota no ķīmiskām izejvielām, izmantojot eļļu. Ātri žūst, neraujas un ir ļoti izturīga.

Poliesteris:

Mākslīga šķiedra, kas pilnībā ražota no ķīmiskām izejvielām, izmantojot eļļu. Ātri žūst, neraujas un ir ļoti izturīga. Poliesteris savāc statisko elektrību, īpaši ziemā, kad gaiss ir ļoti sauss.

Mikrošķiedru audums:

Ļoti smalku sintētisku šķiedru materiāls, piemēram, poliesteris vai poliamīds. Mazgájot mikrošķiedras saturošu audumu, neizmantojiet veļas skalojamo līdzekli, jo tas aizsprosto šķiedras ar boru, un tās neelpo. Nedrīkst izmantot arī centrifūgu.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.