• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Ansvarstagande

Sociālā atbildība un cilvēktiesības

Sociālie aspekti ražotājvalstīs ar kurām sadarbojamies mums ir svarīgi, tādēļ cieši sadarbojamies ar mūsu piegādātājiem, daļēji pateicoties mūsu dalībai starptautiskajā organizācijā Amfori BSCI.

Mūsu ražošanas birojs Šanhajā, kas ir ģeogrāfiski un lingvistiski tuvu ražotnei, bieži vien ir ļoti noderīgs, it īpaši, ja runa ir par mūsu ikdienas saziņu ar piegādātājiem. Mēs nepārtraukti strādājam, lai palielinātu un uzlabotu kontaktu ar mūsu piegādātājiem, jo ​​uzskatām to par būtisku sastāvdaļu labi funkcionējošai sadarbībai ilgtermiņā.


Amfori BSCI

Amfori BSCI (Business Social Compliance Initiative) ir pasaulē vadošā iniciatīva uzņēmumiem, kas strādā ar sociālo atbildību, koncentrējoties uz darba apstākļiem visā produktu piegādes ķēdē. Amphora BSCI pati par sevi nav etiķete, bet gan darba standarts starp uzņēmumiem. Tāpēc mūsu klāstā neatradīsiet apģērbu, kas apzīmēts ar BSCI. No otras puses, tā ir spēcīga norāde, ka uzņēmums nopietni un metodiski strādā ar sociālajiem jautājumiem visos produktu piegādes ķēdes posmos.


Amfori BSCI Rīcības kodekss

Mēs izmantojam arī Amfori BSCI Rīcības kdeksu CoC (Code of Conduct). Šis rīcības kodekss attiecas uz visiem piegādātājiem, kas veic darījumus ar mums, kā arī uz viņu apakšuzņēmējiem. Rīcības kodeksa pamatā ir 13 ’’darbības jomas’’, kas ir BSCI darba stūrakmeņi un ietver prasības attiecībā uz drošību, algu, darba laiku, bērnu nodarbināšanu un ūdens attīrīšanu. Šo prasību ievērošanu pārbauda, ​​veicot neatkarīgas ikgadējas pārbaudes uzņēmumos un rūpnīcās. Visu mūsu rīcības kodeksu lasiet šeit

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.