• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Piegādātāji

Piegādātāji un rūpnīcas

Lielākā daļa mūsu produkcijas atrodas Āzijā, un Ķīna ir galvenā ražotājvalsts. Citas Cellbes preču ražotājvalstis ir Indija, Turcija, Bangladeša un Pakistāna.

Informāciju par to, kurā valstī tiek ražots konkrētais produkts, var atrast uz katra apģērba etiķetes. Ja vēlaties saņemt šo informāciju pirms pasūtījuma veikšanas, mūsu klientu apkalpošanas dienests labprāt palīdzēs to noskaidrot.


Uzņēmumam Cellbes nepieder savas rūpnīcas, bet tas sadarbojas ar neatkarīgiem tekstilizstrādājumu ražotājiem Eiropā un Āzijā. Pirms mēs sākam strādāt ar jaunu piegādātāju, mums ir nepieciešama detalizēta informācija par rūpnīcām, ar kurām tas kopā strādā, to ražošanas ķēdi un visiem sertifikātiem un trešo pušu pārbaužu rezultātiem. Piegādātājam rūpīgi jāpārskata un jāparaksta mūsu ”Piegādātāju līgums” un ’’Piegādātāju rokasgrāmata”. Mūsu ’’Piegādātāju līgums’’ ietver mūsu rīcības kodeksu, dzīvnieku tiesību politiku, kvalitātes prasības un ķīmisko vielu lietošanas prasības.


Pašlaik mēs sadarbojamies ar 60 piegādātājiem, kuri savu produkciju ražo kopumā 81 šūšanas rūpnīcās (aprīlis 2022). Pārredzamība ir svarīga mūsu ilgtspējības darba sastāvdaļa, tāpēc mēs esam izvēlējušies publicēt, kurās šūšanas rūpnīcās tiek ražoti Cellbes produkti.


Sarakstā ir šūšanas rūpnīcas, kas publicēšanas laikā sadarbojās ar Cellbes. Saraksts tiek publicēts divas reizes gadā un pēdējo reizi tika Mar 2023. Sarakstu skatiet šeit.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.