• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Sadarbības

Sadarbība un partnerattiecības

Amfori BSCI

Pievienojoties Amfori BSCI iniciatīvai, mēs varam sadarboties ar citiem uzņēmumiem, lai mūsu rūpnīcās panāktu labāku drošību un darba vidi, kas ir ļoti efektīvs veids, kā panākt uzlabojumus. Kopā ar citiem mūsu sadarbības partneriem, kuri arī ir Amfori BSCI biedri, mēs varam radīt pozitīvu ietekmi daudz lielākā mērā nekā individuāls uzņēmums. Vairāk lasiet šeit.


STICA, Zviedrijas tekstilizstrādātāju iniciatīva cīņai pret klimata pārmaiņām

STICA ietvaros mēs sadarbojamies ar daudziem citiem nozares lielākajiem uzņēmumiem, kas klimatu ietekmē ar tekstilizstrādājumu ražošanu un transportēšanu. Kopā mēs mācāmies viens no otra un izvirzām prasības un vadlīnijas, kā mēs varam strādāt, lai novērtētu un samazinātu klimata ietekmi visā tās vērtību ķēdē. Pārmaiņas un uzlabojumi var notikt straujāk, ja uzņēmumi, kuriem vēl nav tādas pieredzes klimata aizsardzības jomā, var mācīties no citiem, kas gājuši tālāk. Lielākas iespējas panākt pārmaiņas ir izvirzīt tādas pašas prasības piegādātājiem un pārvadātājiem. Vairāk lasiet šeit.


Ķīmisko vielu grupa, RISE

Cellbes jau daudzus gadus ir ķīmisko vielu grupas biedrs, kas ir tīkls, kuru vada RISE. Šīs grupas ietvaros vairāk nekā 100 dalībfirmas, pētniecības dalībnieki un iestādes sadarbojas problemātisku jautājumu risināšanā, kas saistīti ar tekstilrūpniecību un ķīmisko vielu izmantošanu. Ķīmisko vielu grupas biedri uzņēmumiem nodod jaunākās zināšanas vides jautājumos, un nodrošina praktiskus rīkus, lai novērstu nevēlamu ķīmisku vielu klātbūtni tekstilizstrādājumos. Vairāk lasiet šeit.


TEKO

Cellbes jau pāris gadus ir TEKO nozares biedrs, kur mēs nepārtraukti saņemam jaunāko informāciju par ilgtspējību un likumdošanu. TEKO organizē arī seminārus un vebinārus ilgtspējības jomā. Vairāk lasiet šeit.


CSR-Rietumzviedrija

CSR-Västsverige ir Zviedrijas lielākais starpnozaru tīkls ilgtspējas nodrošināšanai, kurā darbojas uzņēmumi, cilvēki no akadēmiskās vides, publiskais sektors un ideju virzītais sektors. Cellbes ir viens no 300 biedriem. Šeit mums tiek dota iespēja piedalīties interesantos semināros un apmainīties ar pieredzi un zināšanām ar uzņēmumiem un organizācijām ārpus mūsu nozares. Vairāk lasiet šeit.


Tekstilizstrādājumu importētāji

Tekstilizstrādājumu importētāju izveidotā organizācija ir ikvienam, kas tirgo apģērbu un apavus. Šeit mums ir iespēja gūt konsultācijas un apmācības par tekstilizstrādājumu marķēšanu, par ķīmisko vielu izmantošanu un sociālo atbildību. Vairāk lasiet šeit.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.