• Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €
  • Sievietēm izmērā 34–64, Vīriešiem izmērā S–8XL

Saglabātie vienumi

Ielādē jūsu saglabātās preces…

Rūpes un kopšana

Rūpējieties par savu apģērbu

Rūpējieties par apģērbu, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk. Šeit mēs esam apkopojuši savus padomus, kā paildzināt apģērba kalpošanu, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi. Ne vienmēr tikai lieliem darbiem ir paliekoša nozīme. Mazgāšana zemākā temperatūrā un apģērba labošana, nevis izmešana – ari tam ir nozīme.


Padomi veļas mazgāšanā


Nemazgājiet bez vajadzības

Pārāk bieža mazgāšana  negatīvi ietekmē gan ekonomiku, gan vidi, gan pašu apģērbu. Bieži vien pietiek ar drēbju izvēdināšanu un notīrīšanu ar birstīti. Izmantojiet traipu tīrīšanas līdzekli uz traipa, nevis mazgājiet visu apģērbu. Pasmaržojiet apģērbu un sajūtiet, vai ir nepieciešama mazgāšana.


Mazgājiet zemākā temperatūrā

Ļoti netīras drēbes, apakšveļu, gultas veļu un tamlīdzīgus izstrādājumus iesakām mazgāt maksimāli augstā atļautā temperatūrā. Savukārt, ja apģērbs ir tikai nedaudz netīrs, iesakām mazgāt zemā temperatūrā, lai aizsargātu gan pašu apģērbu, gan vidi. Mūsu preces ir marķētas ar mazgāšanai augstāko atļauto temperatūru.


Nepārdozējiet mazgāšanas līdzekli

Mazgāšanas līdzekļa pārdozēšana nedod labākus rezultātus. Gluži pretēji, mazgāšanas līdzekļa pārpalikums var palikt drēbēs un izraisīt ādas kairinājumu.


Neizmantojiet skalošanas līdzekli

Skalošanas līdzekli bieži izmanto pieraduma pēc. Tā galvenais mērķis ir padarīt veļu mīkstāku, smaržīgāku un antistatisku. Diemžēl dažiem tekstilizstrādājumiem mīkstinātājs var radīt kaitējumu, nevis palīdzēt. Sporta apģērbam tas var aizsprostot auduma poras, kas pasliktina elpošanas funkciju un sviedru absorbciju. Skalošanas līdzeklis satur arī vairākas ķīmiskas vielas, kas var negatīvi ietekmēt vidi, tāpēc pirms tā lietošanas - padomājiet divreiz.


Ļaujiet drēbēm izžūt pašām

Veļas žāvētāji ne tikai patērē daudz enerģijas, bet arī īpaši ātri bojā drēbes. Ja iespējams, ļaujiet tām izžūt pašām.


Pirms mazgāšanas aizdariet apģērbam līplentes un rāvējslēdzējus

Apģērba noleitošanos var mazināt pirms mazgāšanas aizverot līplentes un rāvējslēdzējus.


Mazgājiet smalkus apģērbus veļas maisiņā

Smalki apģērbi, piemēram, neilona zeķes, krūšturi un mežģīnes, saglabās sākotnējo izskatu ilgāk, ja mazgājot tās tiks ievietotas veļas maisiņā. Pagarinot apģērba kalpošanas laiku, jūs esat ne tikai saudzīgs pret savu maciņu, bet arī pret apkārtējo vidi.


Rūpējieties par peldkostīmiem

Ražošanas laikā visiem Cellbes peldkostīmiem tiek pārbaudīta krāsu noturība hlorētā ūdenī, jūras ūdenī un gaismā. Neskatoties uz to, augsts hlora līmenis baseinos un daži sauļošanās līdzekļi var sabojāt jūsu apģērbu. Lai peldkostīms būtu īpaši ilgtspējīgs, mēs iesakām to vienmēr izskalot aukstā ūdenī un ļaut tiem izžūt ēnā.


Mazgāšanas norādes

Šeit jūs atradīsiet apģērba mazgāšanas instrukcijas skaidrojumus, kas atrodami uz etiķetes visu mūsu apģērbu iekšpusē.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.