Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu

Turnejā

Mūsu apģērbi der visiem! Tādēļ vēlamies parādīt, kā tie izskatās, kad tos demonstrē parastas, fantastiskas dažādu vecumu un augumu sievietes. Mūsu turnejā pa valsti mēs ierodamies pie sievietes, kur viņa dzīvo, viņas ikdienā – Zviedrijas mazpilsētās. Esam sastapuši tik daudz brīnišķīgu sieviešu un – tik skaistas sievišķīgas modeles!

Satieciet pavasara vēstnešus

Vai ir vēl kas jaukāks par skaistiem sieviešu augumiem, kas izstaro pašcieņu un enerģiju? Mums tīk visas formas, un mēs vēlamies parādīt, ka mūsu apģērbs veidots tā, lai atbilstu visu veidu apaļumiem. Tādēļ mēs savās kolekcijās par modelēm izvēlamies parastas, skaistas sievietes – iepazīstieties ar mūsu jaunāko vēstnešu kvartetu, kad viņas demonstrē pavasara modi!

Pirms fotografēšanas dienas

Pulkstenis nav vēlāks par 7 no rīta, un auksti vēji šņāc Liljeholmenu Stokholmā. Taču zem Liljeholmenas tilta aktivitātes rit pilnā sparā. Četras fantastiskas sievietes no dažādiem Stokholmas rajoniem ir ir izturējušas atlasi un būs publiskā Cellbes seja pavasara kolekcijā: skolotāja Anna L, 46, auklīte Izabelle, 28, pašnodarbinātā Anna Z, 60, un stjuarte Elisabete, 54.

Lasiet vairāk

Aizkulisēs

Mēs mūsu digitālās atlases bija fantastiska sajūta satikt šīs sievietes dzīvē Liljeholmenā. Mēs iekārtojām krāsainu āra vidi ar ēdienu furgoniem, kuros tika pasniegti labi burgeri. Tika izvēlēti piemēroti rekvizīti, tādi kā kafija un bulciņas, lai izceltu pavasara siltumu.

Lasiet vairāk

Liljeholmena

Pērciet šīs preces zemāk

Liljeholmen