• Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €
  • Sievietēm izmērā 34–64, Vīriešiem izmērā S–8XL

Saglabātie vienumi

Ielādē jūsu saglabātās preces…

Krūtis vizuāli samazinoši krūšturi

Daudzas sievietes savas lielās krūtis neuzskata par plusu izskatā. Iemesls var nebūt izskatā, bet gan tajā, ka sievietes vienkārši nevar atrast atbalstošu pareiza izmēra krūšturi, tāpēc viņām nākas ciest, piemēram, no muguras sāpēm. Mēs visi esam dzirdējuši par push-up krūšturiem, bet vai zinājāt, ka ir arī krūšturi, kas vizuāli samazina krūšu izmēru? Protams, runa ir par optisko efektu, ko piedāvā tā sauktie minimizējošie krūšturi. Cellbes klāstā ir liela šāda veida modeļu izvēle. Mūsu e-veikals ir vieta, kur var atrast jebkuras formas un izmēra krūtīm piemērotu krūšturi.


Krūtis vizuāli samazinoši krūšturi — kam tie paredzēti?

Krūšturi, kas vizuāli samazina krūtis, ir ideāli piemēroti sievietēm, kurām ir grūti atrast atbilstošu parasta izmēra krūšturi. Šāda veida modelis būtu jāiegādājas arī sievietēm, kurām ir tādas veselības problēmas kā galvassāpes un muguras sāpes, ko izraisījis nepareizi izvēlēts krūšturis, kas nav nodrošinājis pietiekamu atbalstu krūtīm. Mūsu Cellbes e-veikalsir vieta, kur var atrast daudz krūšturu, kas vizuāli samazina krūtis par vienu izmēru. Turklāt tie nodrošina pienācīgu atbalstu un visu laiku notur krūtis vienā stāvoklī. Tāpēc, ja jums kādreiz ir bijušas kādas no iepriekš minētajām problēmām vai vēlaties vizuāli samazināt krūšu daļu, lai izlīdzinātu figūras proporcijas, noteikti apskatiet mūsu preces un papildiniet veļas atvilktni ar krūšturiem, kas vizuāli samazina krūtisun ir ideāli piemēroti jums.


Vizuāli samazinoši krūšturi – kas tos raksturo?

Krūšturiem, kas vizuāli samazina krūtis, vienlaikus jāapvieno daudzas svarīgas īpašības. Šis krūštura veids parasti atšķiras ar:

• papildu pastiprinājumu sānos, lai novērstu nekontrolētu krūšu kustību,

• platām un regulējamām plecu lencēm, kas nodrošina vērtīgu atbalstu mugurkaulam,

• pareizi veidotām bļodiņām, kas notur krūtis, nodrošina stabilu atbalstu un estētisku izskatu,

• drošu dubultu āķīšu aizdari papildu atbalstam,

• mīkstām stīpiņām, kas neduras, bet skaisti izceļ un atbalsta krūšu zonu.


Dažiem krūtis vizuāli samazinošiem krūšturiemnav polsterētu bļodiņu, tāpēc tie nerada papildu apjomu. Taču, ja krūšu daļu nepieciešams izcelt, Cellbes klāstā ir pieejami arī tam piemēroti modeļi. Pateicoties dažādībai, katra sieviete var atrast krūšturi, kas lieliski pieguļ un arī labi izskatās.


Krūtis vizuāli samazinoši krūšturi - skaists izskats un praktisks nolūks

Ja līdz šim, iespējams, domājāt, ka krūtis vizuāli samazinoši krūšturi to raksturīgā dizaina dēļ ir piemēroti valkāšanai tikai zem drēbēm un nevar izskatīties pievilcīgi, tad tas ir tālu no patiesības. Šāda veida krūšturi, kas pieejami Cellbes e-veikalā, ir gluži kā klasiskie krūšturi -  ar interesantiem rotājumiem un skaistām mežģīnēm. Dažiem modeļiem ir arī 3D stīpiņas, kas vēl labāk atbalsta krūtis. Jāatzīmē arī tas, ka krūtis vizuāli samazinošo krūšturu metāla daļas nesatur niķeli. Mēs uzņēmumā Cellbes rūpējamies, lai katrs mūsu klāsta krūštura modelis liktu sievietēm tajā justies ērti un pievilcīgi.

Aicinām iepazīties ar precēm un izmantot piedāvājumu!


APAKŠVEĻA PUSH-UP KRUŠTURI T-KREKLA KRUŠTURIS

KRŪŠTURI BEZ STĪPIŅĀM KRŪŠTURI AR FORMĒTĀM BĻODIŅĀM

KRŪTIS VIZUĀLI SAMAZINOŠI KRŪŠTURI SPORTA KRŪŠTURI

KRŪŠTURI AR STĪPIŅĀM NEREDZAMI UN BEZVĪĻU KRŪŠTURI

KOMPLEKTI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.