Filtrs

0

Ziemassvētki ir tepat aiz stūra, un līdz ar tiem arī pamatīga gatavošanās: Ziemassvētku vakara ēdienkartes sastādīšana, dāvanu iesaiņošana mīļajiem, tīrīšana, egles rotāšana un mājas dekorēšana. Visi šie uzdevumi prasa daudz laika un pūļu, taču gaisotne, kas tos pavada, parasti sagādā prieku. Vieni rotājumus gatavo paši, bet citi iegādājas jau gatavus auduma Ziemassvētku rotājumus, ar kuriem var dekorēt logus, galdus un citas virsmas atbilstoši savām vēlmēm un gaumei. Lai tekstilizstrādājumi iekļautos Ziemassvētku maģiskajā gaisotnē, ir vērts parūpēties, lai tajos vienmēr būtu ar šiem svētkiem saistītās krāsas un ziemas motīvi.


Neparasti Ziemassvētku tekstilizstrādājumi – skaistums slēpjas detaļās

Ziemas estētikai pieskaņoti aizkari neapšaubāmi piešķir telpām mājīgumu. Tie pārsvarā ir sarkani, taču arī citas krāsas pastiprina Ziemassvētku noskaņu. Pietiek ar to, ka aizkariem ir tematiski raksti. Turklāt palodzi var dekorēt ar aizkariem pieskaņotām tekstila salvetēm, tādējādi radot estētiski vienotu efektu. Ziemassvētkos kopā ar mīļajiem pavadām laiku arī pie kopīga galda. Bieži rodas jautājumi par to, kādu Ziemassvētku auduma galdautu izvēlēties. Lai gan daži cilvēki uzstāj uz balto krāsu, ir iespēja tai pievienot košus toņus. Ideāla ideja šajā gadījumā ir garš galdauts ar Ziemassvētku tematiku. Plašā Ziemassvētku tematikas tekstilizstrādājumu izvēle ļauj viegli atrast pareizo materiālu Ziemassvētku aizkariem vai galdautiem. Pateicoties tam, mājoklis izstaro Ziemassvētku burvību, gaidot pirmās zvaigznes parādīšanos debesīs.


Universāli Ziemassvētku tematikas tekstilizstrādājumi - ideja dāvanai

Nav ideju par Ziemassvētku dāvanu? Vai varbūt kāds no tuviniekiem Ziemassvētkos svin svarīgu jubileju? Ja tā, tekstila Ziemassvētku rotājumi ir lieliska izvēle gaumīgai dāvanai. Universāli, iederoties gan klasiskā, gan modernā interjerā, tie piešķir telpai smalkumu un ļauj radīt siltuma un maģijas piepildītu gaisotni. Kāda ir labākā dāvana? Noteikti Ziemassvētku tematikas galdauts, galdauts ar ziemas rakstiem, galda paliktņi vai virtuves dvieļi. Ziemīgi laikapstākļi bieži vien nav labvēlīgi iziešanai no mājas, tāpēc vakars ar grāmatu vai iecienītāko seriālu šķiet daudz pievilcīgāks variants. Silta sega, kurā var omulīgi ieritināties, arī ir lieliska ideja dāvanai. Turklāt kvalitatīvi, rūpīgi izstrādāti Ziemassvētku tekstilizstrādājumi ir ne tikai praktisks, bet arī estētisks interjera dizaina papildinājums un burvīgs dekors.


ZIEMASSVĒTKU INTERJERA PRECES JULKUDDAR & PLÄDAR

JULDUKAR ZIEMASSVĒTKU AIZKARI ZIEMASSVĒTKU GULTA

VIRTUVES TEKSTILIJAS ZIEMASSVĒTKIEM

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.