Koriģējošā veļa


Dažkārt maldīgi tiek uzskatīts, ka apakšveļai nav jāpiešķir pārāk liela nozīme, jo to tāpat neredz zem apģērba, bet tā nav! Tieši apakšveļa ir tā, kas ietekmē mūsu komfortu, pašapziņu un to, kā mēs izskatāmies konkrētajā tērpā. Svarīgs ir viss, gan materiāls, no kura izgatavota apakšveļa, gan piegriezums, modelis, gan izmērs.


Apakšveļa vēderam un sēžamvietai – vai ir vērts tajā ieguldīt?

Estētiska un stilīga apakšveļa spēlē nozīmīgu lomu jūsu pašsajūtas un pašapziņas celšanā. Ļoti svarīga ir arī pareizā izmēra izvēle. Ja tā ir pārāk maza, tas nomāc, liek justies neērti, kā arī neizskatās labi, radot uz apģērba krunciņas un krokas tur, kur tām nevajadzētu būt. Savukārt, valkājot pārāk liela izmēra apakšveļu, tā var noslīdēt, sakrokoties un radīt berzi un kairinājumu. Tā vietā, lai visas dienas garumā mocītos ar nepatīkamām sajūtām un diskomfortu, vajadzētu izvēlēties sev piemērotāko izmēru. Diemžēl dažos gadījumos, pat tad, ja tiek atrasts pareizais izmērs, vīles zem apģērba var izskatīties neglaimojoši un neglīti. Katrai sievietei, kura vēlas izvairīties no šādām situācijām, esam radījuši īpašus augumu formējošus apakšveļas modeļus, kas lieliski formē un veido gurnus, vēderu un sēžamvietu.


Formējošs apģērbs – komforta un lieliska izskata kombinācija

Formējošo apģērbu bieži dēvē par slaidinošo apģērbu, lai gan tas nav paredzēts šim nolūkam. Nevienā apakšveļā šie daži liekie kilogrami nepazudīs paši no sevis, tomēr vizuāli figūra izskatīsies labāk un slaidāk. Tas, savukārt, valkātājai raisīs lielāku pašpārliecinātību un dos drosmi valkāt drēbes arī ar koķetīgāku piegriezumu. Šāda apakšveļa  formē vēderu un sēžamvietu, nogludina sānus un uzlabo figūras proporcijas, paceļot ķermeni un izlīdzinot tā kontūras. Augumu formējošā apakšveļa lieliski izskatās zem kleitām un svārkiem un ļauj saglabāt šo efektu visas dienas garumā. Mūsu vēders bieži vien neizskatās tā, kā mēs vēlētos. Turklāt šī ķermeņa daļa maina savu formu atkarībā no tā, kādā pozā mēs atrodamies – sēžot vai stāvot. Tā vietā, lai uztrauktos par savu ne pārāk glaimojošo vēdera formu, atliek meklēt īsto palīgu – formējošo apakšveļu. Vēderu formējošā apakšveļa palīdz veidot perfektu siluetu zem kleitām un pieguļošām blūzēm. Nēsājot to jums nav jāuztraucas par to, ka vēders vakarā būs uzpūties vai saspiests Tā vietā, lai atteiktos no vakariņām, vienkārši izvēlieties atbilstošu formējošo apakšveļu un baudiet dzīvi ik stundu.


Ko labāk valkāt - korseti vai vēderu formējošu apakšveļu?

Atšķirībā no korsetes, formējošajā apakšveļānevajag aizturēt elpu vai visas dienas garumā staigāt ar saspiestu ķermeni. Pareizi izvēlēta formējošā apakšveļa maigi balsta ķermeni, un to var viegli uzvilkt. Korsete var izkropļot figūru, bet formējošā apakšveļa piešķir augumam skaistu siluetu. Sievietei, kurai nepieciešama neliela pašapziņas injekcija, valkāt vēdera un sēžamvietas formējošu apakšveļu ir veselīgākais un ērtākais variants. Gurnus formējošā apakšveļa pieejama gan tumšos, gan gaišos toņos, tādējādi nav jāuztraucas par to, ka jūsu apakšveļa spīdēs caur jūsu apģērbu. Piedāvātā plašā krāsu daudzveidība ļauj kombinēt apakšveļu ar skaistiem un pieskaņotiem krūšturiem. Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo formējošās apakšveļas izmēru. Pārāk maza izmēra apakšveļa var iespiesties augšstilbos, padarot šo vietu neglītu un redzamu caur apģērbu.

Piedāvājumā ir gan taisna piegriezuma modeļi ar plakanām vīlēm, gan modeļi ar mežģīņu malām, kas koķeti izceļas zem apģērba. Mežģīņu krūšturi vislabāk valkāt kopā ar  biksītēm, kurām ir mežģīņu staru gali. Mēs iesakām iepazīties ar visu Cellbes apakšveļas klāstu.


Sievietēm Krūšturi Biksītes Korsetes Zeķes un zeķbikses Kreklini un apakšvela Miegam un atpūtai Komplekti apaksvela

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.