• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Komplekti


Vai vēlaties iegādāties krūšturu komplektu? Kāpēc ne! Praktiski krūšturu komplekti noteikti lieliski iederēsies katras sievietes garderobē. Visi mūsu internetveikalā nopērkamie krūšturi ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un pilnveidoti ar dekoratīviem elementiem. Ja ideālā krūštura meklējumi vainagojušies panākumiem, ir vērts apsvērt tāda paša vai līdzīga modeļa iegādi multipakā.


Krūšturu komplekti - praktiskās multipakas

Sievietēm, kuras jau ir atradušas savu ideālo krūštura tipu, mēs piedāvājam krūšturu komplektus, kuros ietilpst divi krūšturi vienādās vai kontrastējošās krāsās. Cellbes internetveikals piedāvā komplektus, kuros ir dažāda veida krūšturi. Multipaka ir ideāls risinājums vairāku iemeslu dēļ.

• Var iegādāties viena modeļa krūšturi divās krāsās. Mēs parasti piedāvājam krūšturu komplektus, kuros ir klasiski balti un melni krūšturi vai arī viens neitrālā un otrs spilgtā krāsā.

• Multipakā varat iegādāties uzreiz divus savus iecienītākos krūšturus. Multipakas ir ērtas tieši tāpēc, ka ļauj iegādāties sev perfekti pieguļošu apakšveļu.

• Komplekti ir pieejami par pievilcīgu cenu, tāpēc tas ir draudzīgs risinājums jūsu naudas maciņam, vienlaikus saglabājot augstu preces kvalitāti.


Krūšturu komplekti - Cellbes internetveikalā

Krūšturi ir viena no svarīgākajām lietām katras sievietes garderobē. Ir vērts apsvērt iespēju iegādāties vairākus komplektus, kas ietver pāris identiskus krūšturus, kas atšķiras tikai pēc krāsas, it īpaši, ja tie ir ideāla izmēra un modeļa. Cellbes internetveikals ir vieta, kur pieejami dažādu modeļu krūšturu komplekti. Multipaku komplekti parasti tiek saistīti ar pamatgarderobes apakšveļas kolekciju, Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami dažāda veida krūšturi, tostarp T kreklu krūšturi, ar un bez stīpiņām, push-upkrūšturi, formējošie krūšturi, bezvīļu krūšturi, eleganti mežģīņu krūšturi un citi. Krūšturu komplektu iesakām kombinēt ar tādas pašas vai līdzīgas krāsas biksīšu komplektu, kas ļauj ērti apvienot vairākus praktiskus apakšveļas komplektus, kas savā starpā saskan pēc stila un krāsas.

Aicinām iepazīties ar Cellbes krūšturu multipaku sortimentu. Cellbes internetveikals ir kvalitatīvas veļas mājvieta, kurā garantējam pieejamas cenas. Ir vērts tuvāk iepazīties ar Cellbes apakšveļas kolekciju un iegādāties praktiskos komplektus. Mēs iesakām veikt pasūtījumu!


KRŪŠTURI PUSH-UP KRUŠTURIS T KREKLA KRŪŠTURI

KRUŠTURIS BEZ STIPAM KRUŠTURIS AR VALCETAM BLODINAM

KRUTIS VIZUALI SAMAZINOŠS KRUŠTURIS SPORTA KRUŠTURIS

KRŪŠTURI AR STĪPIŅĀM NEREDZAMA" UN BEZVILU APAKŠVELA

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.