• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Krušturis bez stipam


Krūšturi ar stīpiņāmvai bez tām? Šis jautājums satrauc daudzas sievietes. Pirmais variants ir vairāk piemērots sievietēm ar lielākām krūtīm. Šo modeli bez lencītēm var valkāt ikviena sieviete - krūšu izmēram nav nozīmes! Svarīga ir izcila apdare, pārdomāti piegriezumi un ādai draudzīgi materiāli.


Krūšturis bez stīpiņām – kas tas ir?

Krūšturis bez stīpiņām ir modelis, kuram nav lociņu, lai atbalstītu un paceltu krūtis. Krūšturiem parasti ir stīpiņas, kas atbalsta un paceļ krūtis. It īpaši tās atrodamas push-up modeļos. Tātad, vai stīpiņu trūkums nozīmē, ka krūtis izskatīsies mazāk pievilcīgas un apģērbs virs tām neizskatīsies labi? Protams, nē. Mūsdienās daudzi zīmoli ražo krūšturus bez stīpiņām. Tiem ir pārdomāti piegriezumi, kas izceļ dekoltē un skaisti atbalsta krūtis, vienlaikus tie ir arī ļoti ērti.


Krūšturis bez stīpiņām - vienkrāsains vai mežģīņu?

Vienkrāsains krūšturis bez stīpiņām ir ideāli piemērots zem vienkrāsainiem apģērbiem, piemēram, zem eleganta gludināta krekla, kad ir īpaši svarīgi, lai apakšveļa nespīd cauri. Tā paša modeļa nedaudz sportiskāka versija atgādina īsu topiņu. Šim modelim priekšroku dod sievietes, kurām patīk vienkāršība un komforts un kurām nevajag standarta modeli. Juteklisks krūšturis bez stīpiņām? Pateicoties šādam mežģīņu krūšturim, ko var valkāt zem dažādiem apģērbiem, katra sieviete jutīsies īpaši. Cellbes e-veikalā nopērkamie krūšturi ir paredzēti sievietēm ar dažādu krūšu izmēru. Mežģīņu krūšturiem bez stīpiņām ir daudz labu īpašību, kas padara tos ērtus valkāšanā. Tiem ir platas plecu lences, papildu josla zem krūtīm un āķīšu aizdare ātrai aiztaisīšanai.


Mīksts krūšturis bez stīpiņām ikvienai sievietei

Ir izplatīts nepareizs uzskats, ka mīksti krūšturi bez stīpiņām ir paredzēti tikai sievietēm ar mazām krūtīm. Patiesība ir gluži pretēja. Mūsu e-veikalā jūs varat atrast dažādus krūšturu modeļus, tostarp tādus, kas paredzēti sievietēm ar lielām krūtīm. Kā tā? Šis krūštura modelis ir ideāli piemērots lielākām krūtīm, pateicoties platām plecu lencēm, papildu joslai zem krūtīm un ērtai āķīšu aizdarei. Lai gan krūšturim nav stīpiņu, tas ir tik stabils, ka joprojām labi atbalsta krūtis. Krūšturi ir izgatavoti no augstas kvalitātes ādai draudzīgiem materiāliem un ir piemēroti arī īpaši maigai ādai. Mēs koncentrējamies uz lielu izmēru izvēli, krāsu un rakstu pārpilnību, lai katra mūsu kliente varētu atrast sev piemērotāko variantu. Šie paši kritēriji attiecas uz krūšturiem ar stīpiņām. Iepazīstieties ar Cellbes klāstu, kurā ietilpst mīksti krūšturi bez stīpiņām un mežģīņu krūšturi bez stīpiņām.


KRŪŠTURI PUSH-UP KRUŠTURIS T KREKLA KRŪŠTURI KRUŠTURIS AR VALCETAM BLODINAM KRUTIS VIZUALI SAMAZINOŠS KRUŠTURIS SPORTA KRUŠTURIS KRŪŠTURI AR STĪPIŅĀM NEREDZAMA" UN BEZVILU APAKŠVELA KOMPLEKTI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.