Filtrs

0

Piedāvājam augstas kvalitātes krūšturus, kas paliek nemanāmi zem apģērba sievietēm, kurām ir svarīgs gan komforts, gan pievilcība, kā arī tām, kurām garderobē patīk dažāda apakšveļa. Cellbes modeļi izceļas ar pieticīgajām krāsām un nedalītu uzmanību katrai detaļai.


Neredzamie krūšturi – komforts un estētika

Cellbes internetveikals piedāvā populārus krūšturus, kas ir neredzami zem apģērba. Bezvīļu apakšveļai ir daudz priekšrocību. Tā ir ērta, stilīga un arī ļoti praktiska, jo to var nēsāt pat zem ļoti plāna apģērba. Tāpēc neredzamie krūšturi ir izplatīta izvēle starp sievietēm, kurām ir svarīga apakšveļa, kurā apvienots komforts un skaistums. Ir vērts atzīmēt, ka šāda veida apakšveļā dekoltē zona izskatās tikpat iespaidīgi kā klasiskajā apakšveļā, pateicoties modernajai bļodiņu formēšanas tehnoloģijai. Krūšturu universālās krāsas ļauj izveidot praktiskus komplektus ar formējošām biksītēm. Visas preces mūsu piedāvājuma klāstā ir izgatavotas no augstas kvalitātes elastīgiem un elpojošiem materiāliem.


Kā tiek šūti neredzamie krūšturi?

Neredzamie krūšturi ir veidoti ar elastīgiem atbalsta elementiem un stiegrojuma detaļām. Neredzamie krūšturi neizceļas zem apģērba, pateicoties pilnīgi gludajam audumam, kas padara siluetu ļoti skaistu. Neapstrīdama šāda veida krūštura priekšrocība ir iespēja modeli pielāgot gan mazām, gan nedaudz lielākām krūtīm. Katra krūštura modeļa dizains un izmantotais materiāls ir izvēlēts tā, lai apakšveļa piegultu pēc iespējas ērtāk, neradot diskomfortu ikdienas valkāšanā.


Cellbes internetveikals - kvalitatīvi bezvīļu krūšturi

Cellbes internetveikals ir vieta, kur var iegādāties kvalitatīvus krūšturus, kas ir nemanāmi zem apģērba. Plašs mīksto bezvīļu krūšturu, T kreklu krūšturu, sporta krūšturu un citu ērtu modeļu piedāvājums ļauj izvēlēties piemērotāko apakšveļu katrai figūrai un individuālajām vēlmēm. Lūk mūsu piedāvājuma populārāko modeļu funkcijas.

• Trikotāžas krūštura augšdaļai ir taisna forma, un to uzvelk pāri galvai kā T kreklu. Pateicoties mīkstajam un elastīgajam audumam, šāds krūšturis ir gandrīz nemanāms.

• Mikrošķiedras krūšturis bez stīpiņām pēc savas formas atgādina klasisku modeli, tāpēc iesakām šāda veida krūšturi sievietēm, kuras vēlas maksimālu komfortu, bet vienlaikus vēlas saglabāt tradicionālu krūšu formu.

• Krūšturis ar mīkstu, noņemamu polsterējumu cieši piekļaujas ķermenim, tāpēc apģērbs labi pieguļ.

Pateicoties mūsu internetveikala daudzpusīgajam sortimentam, katra sieviete atradīs sev ideālo krūšturi. Aicinām iegādāties!


KRŪŠTURI PUSH-UP KRUŠTURIS T KREKLA KRŪŠTURI

KRUŠTURIS BEZ STIPAM KRUŠTURIS AR VALCETAM BLODINAM

KRUTIS VIZUALI SAMAZINOŠS KRUŠTURIS SPORTA KRUŠTURIS

KRŪŠTURI AR STĪPIŅĀM KOMPLEKTI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.