Filtrs

0

Sports ir viens no svarīgākajiem veselīga dzīvesveida aspektiem, kas pozitīvi ietekmē vispārējo pašsajūtu. Arvien vairāk cilvēku apzinās tā nozīmi dzīvē. Vēl nesen sporta apakšveļu lietoja tikai profesionāli sportisti. Laika gaitā tā ir kļuvusi par sieviešu apģērba neatņemamu sastāvdaļu gan sporta zālē, gan mājās. Pašlaik neviens nevar iedomāties fiziskās aktivitātes bez atbilstoša apģērba. Sieviešu sporta krūšturi stabilizē krūtis intensīvas slodzes laikā, pasargājot tās no traumām un pārmērīgas maigās ādas izstiepšanas dekoltē zonā. Cellbes internetveikals piedāvā augstas kvalitātes sporta krūšturus.


Skaisti un ērti sporta krūšturi – kā izvēlēties īstos?

Slodzes laikā, īpaši intensīva kardio treniņa laikā, neaizsargātas krūtis var tikt traumētas, ja krūšturis nespēj ierobežot krūšu kustības. Lai izvairītos no vingrošanas nevēlamajām sekām, ir jāvalkā sporta krūšturis ar pareizu atbalstu. Kam pievērst uzmanību, izvēloties krūšturi skriešanai vai citiem sporta veidiem? Lai sporta krūšturis pareizi pildītu savu funkciju, jāpatur prātā daži noteikumi.

• Sporta krūšturis ir jāiegādājas pareizā izmērā, lai treniņa laikā tas pareizi stabilizētu krūškurvja zonu. Tāpēc krūšturis nedrīkst būt pārāk stingrs vai vaļīgs.

• Svarīgi izvēlēties modeli ar piemērotu atbalstu, kas nepieciešams konkrētam sporta veidam.

• Pērciet tikai kvalitatīvus sporta krūšturus no ražotājiem, kas sevi pierādījuši.


Lielo izmēru sporta krūšturi pieejami Cellbes

Cellbes internetveikals piedāvā dažādus sporta krūšturus. Mūsu sortimentā daudziem modeļiem pieejami arī lielie izmēri. Sievietēm ar lielāku krūšu izmēru noteikti vajadzētu izvēlēties sporta krūšturi, kas pareizi atbalsta krūtis un vienlaikus ir arī ērti. Lielāka izmēra sporta krūšturi ir paredzēti, lai stabilizētu krūtis, neļaujot tām izkustēties zem sporta apģērba, īpaši ļoti intensīvu un aktīvu treniņu laikā. Gan skriešanai, gan citiem sporta veidiem paredzētiem krūšturiem ir jānodrošina pilnīga kustību brīvība un tie nedrīkst nospiest atsevišķas ķermeņa daļas. Sporta krūšturi, arī lielākie izmēri, stabilizē krūtis un vienmērīgi sadala aktivitāšu laikā radušos slodzi uz pleciem un muguru, tādējādi palīdzot izvairīties no daudzām nepatīkamām sajūtām.


Ērti krūšturi skriešanai

Pateicoties īpašajam dizainam un šūšanā izmantotajiem augstas kvalitātes materiāliem, sieviešu sporta krūšturi ne tikai nodrošina komforta sajūtu sporta aktivitāšu laikā, bet arī samazina berzes un traumu risku intensīvu kustību laikā. Piemēram, veicot tādus dinamiskus vingrinājumus kā skriešana, krūtīm rodas  svārstīgas kustības, kas var izraisīt diskomfortu un dažreiz pat sāpes. Lai to novērstu mēs piedāvājam augstas kvalitātes sporta krūšturus, kas turklāt ir izgatavoti no elpojoša materiāla. Līdz ar to, šie modernie krūšturi skriešanai paātrina mitruma izvadīšanu no ādas mazinot kairinājumu.

Cellbes internetveikals ir vieta, kur iegādāties kvalitatīvus un skaistus sporta krūšturus. Aicinām iepirkties!


KRŪŠTURI PUSH-UP KRUŠTURIS T KREKLA KRŪŠTURI

KRUŠTURIS BEZ STIPAM KRUŠTURIS AR VALCETAM BLODINAM

KRUTIS VIZUALI SAMAZINOŠS KRUŠTURIS KRŪŠTURI AR STĪPIŅĀM NEREDZAMA" UN BEZVILU APAKŠVELA KOMPLEKTI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.