• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Pidžamas


Miega kvalitāti un aizmigšanas ātrumu ietekmē gan vide, kur aizmiegam, gan apģērbs, kurā aizmiegam. Vide mums apkārt, krāsas un materiāli, kas mūs ieskauj un kam esam pakļauti – tas viss ietekmē mūs lielākā vai mazākā mērā. Cilvēkiem ar jutīgu ādu ir ļoti grūti aizmigt, ja viņu kairina neatbilstošs un neelpojošs apģērbs. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo pidžamu. Naktī āda un ķermenis atjaunojas, tāpēc nekas nedrīkst nepatīkami spiest vai berzt, īpaši apģērbs, kas ir tiešā saskarē ar ādu. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties piemērotu pidžamu.


Sieviešu pidžama - komplekts katrai dienai!

Ir vairāki iemesli, kāpēc valkāt pidžamu. Pirmkārt, tajā ir silti un ērti pavadīt ne tikai naktis, bet arī laiskos brīvdienu rītus ar vēlajām brokastīm, vai vakarus mīļākās filmas pavadībā. Pareizi izvēlēta pidžama nespiež un nepielīp pie ķermeņa, tā ir gaisīga un elpojoša, tā pavisam noteikti ir svarīga garderobes sastāvdaļa. Turklāt pidžamas var būt ļoti stilīgas. Dažādi jauki pidžamu raksti var dot pozitīvu impulsu visai dienai. Krāsainie pidžamu komplekti no rīta piešķir enerģiju, un gaisīgās un stilīgās sieviešu kreklu pidžamas ir ne tikai ērtas, bet vienlaikus arī seksīgas.

Neatkarīgi no izvēlētā naktsveļas stila, pidžamām jābūt izgatavotām no kvalitatīva un ērta materiāla. Pidžamai jābūt elpojošai, gaisīgai un mīkstai. Tai jābūt ērtai kustoties tā nedrīkst izraisīt alerģiskas reakcijas. Pidžamas ir tiešā saskarē ar ādu, tāpēc materiāla kvalitāte ir īpaši svarīga.


Sieviešu pidžama – īsām vai garām piedurknēm?

Ir pieejamas pidžamas dažādiem gadalaikiem un dažādiem pasākumiem. Dažas no tām ir vairāk piemērotas vasaras sezonai, kad ārā ir karsts, citas ziemai. Protams, paaugstinoties āra temperatūrai, labāk tērpties sieviešu pidžamā ar īsām piedurknēm, jo tajā nebūs karsti. Siltākā laikā varat valkāt pidžamas šortus vai ¾ garuma bikses. Ja ārā paliek vēsāks, šortus ieteicams nomainīt uz pidžamu ar garajām starām. Sieviešu pidžamas krekls ar garām piedurknēmir ideāli piemērota ziemas vakariem, jo siltais flanelis nodrošinās ķermenī siltumu.


Sieviešu pidžama - melna vai krāsaina?

Mūsu sortimentā ir dažādu rakstu un krāsu sieviešu pidžamas, arī melnas un pasteļtoņos. Katrs modelis ir unikāls un savā veidā neatkārtojams, tāpēc visi pidžamu modes cienītāji atradīs kaut ko sev! Piedāvājumā ir gan brīvi un gaisīgi modeļi, gan figūrai piekļaujošāki, piemēram, ar legingu stila pidžambiksēm. Dažiem modeļiem ir pogu aizdare, citas pidžamas jāvelk pār galvu, tāpēc, izvēloties komplektu sev, varat vadīties pēc savām vēlmēm un ieskatiem!

Mājaslapā pieejamie pidžamu modeļi ir universāli, tāpēc tos var brīvi kombinēt un saskaņot. Pidžambikses ar ziedu rakstu lieliski sader ar klasisku naktsveļas T-kreklu. Arī dažādas krāsu kombinācijas var ļoti veiksmīgi saskaņot. Kombinējot pidžamas, nav jāievēro dotā krāsu gamma un var izveidot pilnīgi unikālu izvēli –  robeža ir tikai jūsu radošums un vēlmes. Izmēģiniet tūlīt! Sieviešu pidžamas - ideāls komplekts no Cellbes! Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu.


Nakts un mājas tērpi Rītatērpi Naktskrekli Mājas tērpi Bikses

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.