• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Apģērba kopšana

Apgerba mazgašana

Padomi mazgāšanā un kopšanā

Mūsu apģērbi kalpo ilgāk, ja pareizi par tiem rūpējamies. Šeit jūs atradīsiet mūsu mazgāšanas norādījumu dažādo simbolu skaidrojumu, kā arī nedaudz labu padomu mazgāšanā kopumā.


Nemazgājiet bez vajadzības.

Nemazgājiet bez vajadzības. Pārāk bieža mazgāšana nav veselīga nedz mūsu finansēm un apkārtējai videi, nedz arī mūsu apģērbiem. Daudzreiz pietiek ar to, ka apģērbus izvēdinām un apstrādājam ar suku. Ja gadījies kāds traips, drīzāk izmantojiet kādu traipu tīrīšanas līdzekli, nevis mazgājat visu apģērba gabalu. Pēc smaržas nosakiet, kas vajadzīgs.


Mazgājiet zemākā temperatūrā.

Ļoti netīrus apģērbus, apakšveļu, gultas veļu un tamlīdzīgu iesakām mazgāt augstākajā pieļaujamajā temperatūrā. Savukārt, ja apģērba gabals ir tikai nedaudz netīrs, iesakām to mazgāt zemā temperatūrā, tādējādi saudzējot gan pašu apģērbu, gan apkārtējo vidi. Mūsu apģērbu etiķetēs norādīta augstākā pieļaujamā temperatūra.


Nepārdozējiet mazgāšanas līdzekli.

Pārāk liela mazgāšanas līdzekļa deva nedod labāku rezultātu, gluži pretēji – liekais līdzeklis var saglabāties apģērbā un kairināt ādu.


Ļaujiet apģērbiem izžūt pašiem.

Sausa izgriešana un žāvēšana mašīnā ne tikai patērē daudz enerģijas, bet arī ievērojami deldē mūsu apģērbus. Tādēļ, ja vien ir tāda iespēja, ļaujiet apģērbiem pašiem izžūt.


Pirms mazgāšanas aizveriet rāvējslēdzējus un nostipriniet līplentes.

Daudzreiz iespējams izvairīties no nevajadzīga nolietojuma, aizverot visus iespējamos rāvējslēdzējus, aizdares un nostiprinot līplentes pirms mazgāšanas.


Smalkus apģērba gabalus mazgājiet veļas maisiņā.

Smalki apģērba gabali, piem., neilona zeķes, krūšturi un smalkākas mežģīnes, labāk izturēs mazgāšanu veļas mazgāšanas maisiņā. Paildzinot šo apģērba gabalu kalpošanas laiku, jūs izturaties jauki ne tikai pret savu naudas maku, bet arī pret apkārtējo vidi.


Mazgāšanas norādījumu simboli

Šeit jūs atradīsiet mūsu mazgāšanas norādījumu etiķetēs redzamo simbolu skaidrojumu; šāda etiķete ir ikviena mūsu apģērbu gabala iekšpusē.


Simbols

Skaidrojums


Apģērbu var mazgāt standarta mazgāšanas programmā veļas mazgāšanas mašīnā vai arī rokām. Standarta izgriešana. Bļodā redzamie skaitļi (no 30° līdz 95°) norāda augstāko mazgāšanas temperatūru, kādu apģērba gabals iztur. Apģērbu var mazgāt norādītajā temperatūrā vai zemākā.

Svītra zem bļodas nozīmē, ka apģērbs jāmazgā smalkveļas/saudzīgā mazgāšanas programmā. Šādā mazgāšanas programmā apstrāde un izgriešana notiek uzmanīgāk, līdz ar to ir saudzīgāka pret apģērbu. Bļodā redzamie skaitļi norāda augstāko mazgāšanas temperatūru, kādu apģērba gabals iztur. Apģērbu var mazgāt norādītajā temperatūrā vai zemākā.

Šis simbols nozīmē, ka apģērba gabals jāmazgā ar rokām vai arī manuālai mazgāšanai līdzvērtīgā programmā veļas mazgāšanas mašīnā.

Šis simbols nozīmē, ka apģērbu nedrīkst mazgāt ar ūdeni.

Apģērbu nedrīkst balināt ar hloru.

Var izgriezt žāvētājā brīvi izvēlētā temperatūrā.

Var izgriezt žāvētājā zemā temperatūrā.

Var izgriezt žāvētājā parastā temperatūrā.

Nedrīkst izgriezt žāvētājā.

Jāžāvē izkarinot.

Jāžāvē izklājot.

Apģērbu drīkst gludināt. Simbolā ir viens, divi vai trīs punkti, kas apzīmē zemu, mērenu vai augstu temperatūru.

Nedrīkst gludināt vai apstrādāt ar siltumu.

Profesionāla tīrīšana.

Profesionāla tīrīšana ar ūdeni.

Nedrīkst ķīmiski tīrīt.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.