Klientu serviss

P-Pk 9:00-19:00, S 9:00-16:00
676 522 74

info@cellbes.lv

Klientu apkalpošanas dienests strādā darbdienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00. Svētdienās brīvs. Ar prieku atbildēsim uz jautājumiem, kas saistīti ar pasūtījumiem (pasūtījums, piegāde, maksājums, atgriešana utt.).

Doties uz klientu servisa lapu

Informācija par iegādi

Klientu apkalpošanas dienests: 676 522 74
Darba laiks darbdienās 9.00–19.00.
Sestdienās 9.00–16.00.
Informāciju par kontu, rēķinu un citiem jautājumiem varat saņemt darbdienās 9.00–17.00.
Fakss: 676 522 75
E-pasta adrese: info@cellbes.lv
Adrese: Cellbes, A/K 73, Olaine LV-2114 Pakalpojuma sniedzējs: Consortio Fashion Group OÜ; reģistrācijas numurs 10962214

Cenas

Cenas katalogā norādītas eiro, un tajās ir iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. Kataloga derīguma laikā mēs varam mainīt cenas tikai tad, ja valsts paaugstina nodokļus vai ievērojami mainās izejvielu cenas vai valūtas kurss.


Minimālā pasūtījuma vērtība 20 € (pēc jebkuras atlaides piemērošanas).
Piegādes maksa: uz pastu 4,79 €, uz Omniva pakomātu 4,49 €.

Kvalitātes kontrole

Mūsu mērķis: lai mūsu preces saglabātu labu kvalitāti un teicami derētu, tāpēc visas preču grupas tiek rūpīgi kontrolētas.

Pareizs izmērs

Noderīgs padoms – pasūtot apģērbu, izmantojiet katalogā vai mājaslapā esošās izmēru tabulas.

Piegāde

Preces, kuras atrodas noliktavā, mēs izsūtīsim 6-9 darbdienu laikā, taču sezonas pieprasījuma laikā tas var nedaudz ieilgt. Cellbes patur sev tiesības izbeigt līgumu, ja pasūtītās preces iepakošanas brīdī vairs nav noliktavā.

Atlaides

Atlaides, īpašie piedāvājumi un dāvanas attiecas uz tobrīd aktuāliem nosacījumiem un darbojas tikai noteiktā laika posmā. Atlaide nepienākas, ja prece ir iegādāta pirms atlaides stāšanās spēkā vai pēc tās derīguma termiņa beigām. Ja pasūtījums tiek veikts izmantojot tobrīd aktuālās atlaides vai piedāvājumus, atlaides noteikumi attiecas uz pasūtījumu arī tad, ja kāda no precēm tiek sūtīta atpakaļ. Atlaides ir spēkā noteiktu laika periodu. Tās netiek piemērotas, ja prece tiek sūtīta atpakaļ maiņai, bet atlaižu akcija ir beigusies.

Adreses maiņa

Vārda, adreses, tālruņa numura un e-pasta izmaiņas nekavējoties jāpaziņo Cellbes klientu apkalpošanas dienestam.

Sūtījumu apdrošināšana

Cellbes apdrošina sūtījumus pret iespējamiem bojājumiem, tos nogādājot no noliktavām līdz izsniegšanas vietai. Ja iesaiņojums pakas saņemšanas brīdī pastā ir bojāts, tad, lūdzu, sūtiet paku neatvērtu atpakaļ un informējiet par to klientu apkalpošanas dienestu.
Ja bojājums atklājas sūtījuma atvēršanas brīdī, Jums jāzvana mūsu klientu apkalpošanas dienestam.

Apmaksas kārtība

Pasūtījuma apmaksai varat izvēlieties kādu no piecām apmaksas iespējām:

  • Cellbes faktūrrēķins (bezprocentu kredīts līdz pat 45 dienām). Plašāka informācija sadaļā „Apmaksas veidi”;
  • Cellbes kredītkonts (12 mēneši). Plašāka informācija sadaļā „Apmaksas veidi”;
  • skaidrā naudā (pasūtījumu izņemot);
  • ar debeta/kredīta karti, veicot pasūtījumu e-veikalā;
  • PayPal maksājums, veicot pasūtījumu e-veikalā.

Tiesības apmainīt un atdot atpakaļ

Jums ir tiesības atteikties no līguma 14 dienu laikā, sākot no preces saņemšanas brīža. Iesākām preci atdot atpakaļ oriģinālajā iepakojumā. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota lielākā mērā, nekā tas notiek parasti, kad prece pirms pirkuma veikšanas tiek apskatīta un izmēģināta mazumtirdzniecībā.

Atteikšanās gadījumā pircējam tiek atlīdzināti sākotnējie pasta izdevumi tad, ja visa viena pasūtījuma ietvaros pasūtītā prece tiek atdota vienā reizē. Gadījumā, ja viena pasūtījuma ietvaros pasūtītais preču kopums tiek atdots dažādos laikos (ar dažādiem sūtījumiem), pircējam tiek atlīdzināti sākotnējie pasta izdevumi tad, kad tiek atdots attiecīgā pasūtījuma ietvaros pasūtītais pēdējais preces artikuls. Gadījumā, ja pircējam ir iespēja izvēlēties starp vairākiem piegādes veidiem par dažādu cenu un pircējs nav izvēlējies lētāko no piemērotajiem piegādes veidiem, pārdevējs pircējam neatlīdzina papildu izdevumus (t.i., atlīdzināšanai paredzēto sākotnējo pasta izdevumu augšējā robeža ir pasūtījuma veikšanas laikā pircējam nodrošinātie zemākie pasta izdevumi).

Preču atdošanas pasta izdevumus sedz pircējs. Ja pircējs preces atdošanai izmanto VAS „Latvijas Pasts“ vai Omniva SIA pakomātu, izdevumi par preču atdošanu tiek kompensēti pilnā apjomā par pircējam atdodamo summu, un šī summa paliek spēkā (pircējam nav jāveic papildu piemaksa). Gadījumā, ja pircējs atdod preci, izmantojot cita pasta pakalpojuma sniedzēja pakalpojumus vai norēķinās par preču atdošanas pasta izdevumiem citā veidā ar atsevišķu maksājumu, pasta izdevumi netiek kompensēti un visa iepriekš norādītā atdošanai pakļautā summa tiek atdota pircējam.

Naudu par atpakaļ atdoto preci visātrāk saņemsiet, ja mums atsūtīsiet savu bankas konta numuru. Ja bankas konta numurs netiks norādīts, tad naudu atmaksāsim ar Latvijas Pasta starpniecību. Pasta pienākums ir Jums izsūtīt aicinājumu ierasties pēc naudas pārveduma. Preces maiņas gadījumā pret noliktavā esošu līdzvērtīgu preci nauda izsūtīta netiek, bet tiek izsniegta kvīts par jauno preci. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ar atlaidi pasūtītas preces sūtot atpakaļ vai apmainot pret lētāku preci, pasūtījuma vērtība samazinās, un, ja atlaides vai piedāvājuma nosacījumi vairs netiek izpildīti, tad atlaide zaudē savu spēku un tiek atskaitīta no naudas par atpakaļ atdoto preci.

Veicot apmaiņu vai atpakaļatdošanu, pārvadājuma risku uzņematies Jūs. Vienmēr saglabājiet garantijas dokumentu/pavadzīmi un pasta izsniegto kvīti. Šie dokumenti, kā arī Jūsu atpakaļatdotās pakas numurs, tiek izmantoti iespējamo reklamāciju gadījumā pret pastu.

Personas dati

Cellbes AB ir par mūsu rīcībā nodoto jūsu personas datu apstrādi atbildīgais pārzinis. Vairāk informācijas jūs varat atrast mūsu Paziņojumā par datu aizsardzību.

Jums ir dažādas Vispārīgajā datu aizsardzības regulā (VDAR) paredzētas tiesības, tostarp tiesības iebilst pret datu izmantošanu tirgvedības nolūkā. Vairāk informācijas jūs varat atrast mūsu Paziņojumā par datu aizsardzību.

Šobrīd pārdevēja koncernam piederoši uzņēmēji un sadarbības partneri ir šādas personas: Consortio Invest AB (556705-2997, adrese Norrlandsgatan 7, SE-111 43 Stockholm, Sweden), Cellbes AB (556110-4109, adrese Risängsgatan 4-6, SE-501 81 Borås, Sweden), Halens AB (556076-1198, adrese Risängsgatan 4-6, SE-501 87 Borås, Sweden), Time Finans AB (556158-1041, adrese Box 947, SE-501 10 Borås, Sweden). Consortio Fashion Group OÜ tiesības izplatās arī uz trešajām personām, kam pārdevējs cedējis no līguma izrietošās prasības.

Pircējs ir tiesīgs, paziņojot par to Cellbes, aizliegt viņa personas datu apkopošanu un izmantošanu, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams no līguma izrietošo prasījumu izpildei vai maksājumu piedziņai, kā arī tad, ja datu apkopošanas vai uzglabāšanas prasība izriet no likumdošanas.