• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Kvalitātes testi

Kvalitātes testi

Kvalitātes nodrošināšana - daļa no Cellbes ikdienas kopš 1954. Gada.

Ar vienu preci - japāņu palagaudums – sākās Cellbes ceļojums pirms vairāk nekā 65 gadiem. Audums bija šaurs un sarāvās mazgāšanas laikā, taču tas bija neiznīcināms un tādējādi kļuva par īstu favorītpreci zviedru mājsaimniecībās. Kvalitātes nodrošināšana ir daļa no Cellbes ikdienas un, neskatoties uz to, ka šodien mēs galvenokārt koncentrējamies uz apģērbu, kas gludināms ar tvaiku (šo apģērbu kvalitāte ir pārbaudīta arī pret saraušanos!), mēs joprojām vēlamies, lai mūsu klienti varētu valkāt apģērbu, kas ir arī nekaitīgs veselībai.

Mums ir svarīgi, lai apģērbs kalpotu ilgi, lai tas labi derētu, kā arī, lai tas kļūtu mūsu klientiem par iecienītāko apģērbu garderobē. Neizmantotie apģērbi ir velti saražoti un ir apgrūtinājums videi. Apģērbi, kas ilgstoši netiek lietoti, ātri kļūst par atkritumiem. Tāpēc mēs gadu no gada strādājam pie kvalitātes uzlabošanas zīmola Cellbes un Cellbes Equestrian precēm.

Dokumentāli esam apstiprinājuši visas mūsu kvalitātes prasības, kuras tiek izsūtas parakstīšanai visiem mūsu piegādātājiem.


Testi, testi un vēl vairāk testu

Lai nodrošinātu mūsu augsto kvalitātes prasību izpildi, vienmēr tiek pārbaudītas visas mūsu zīmolu Cellbes un Cellbes Equestrian preces. To galvenokārt veic, izmantojot trešās puses laboratoriju mūsu piegādātājvalstīs, bet tas var notikt arī mūsu laboratorijā galvenajā birojā Borosā. Katrai Cellbes precei, ko atrodat mūsu tīmekļa vietnē vai mūsu katalogos, ir veiktas vairākas kvalitātes pārbaudes, pirms tās sasniedz mūsu klientus. Cita starpā, pirms plaša mēroga ražošanas uzsākšanas, tiek pārbaudīta krāsu noturība, saraušanās iespējas un niķeļa klātbūtnes iespējamība. Pirms ražošanas uzsākšanas mūsu galvenajā birojā Borosā tiek pārbaudīti arī katra apģērba izmēri. Visi izmēri un detaļas tiek rūpīgi pārbaudītas, lai mēs būtu pārliecināti, ka ražošana būs tāda, kādu mēs to vēlamies. Kad ražošana ir uzsākta, tiek saņemti vēl papildu paraugi, kas tiek mums atsūtīti, lai vēl pēdējo reizi tiktu pārbaudīti izmēri, piemērotība, detaļas un marķējums.

Kad sūtījumi ir nonākuši mūsu Zviedrijas noliktavā, no katras piegādes tiek ņemti paraugi tālākai pārbaudei. Tas palīdz mums atklāt visas neveiksmes, kas varētu būt notikušas pārvadāšanas laikā. Ja tiek atklāta kāda neatbilstība, bieži vien mums ir iespēja to novērst arī tepat Borosā.


Neskatoties uz to, ka mēs ieguldām lielus resursus savu preču kvalitātes nodrošināšanā, diemžēl var gadīties, ka laiku pa laikam tomēr gadās kāda nepareizi marķēta vai bojāta prece. Mēs neesam perfekti, taču mēs nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu savu ikdienas rutīnu, lai jūs kā klients gūtu vislabāko iespējamo iepirkšanās pieredzi. Ja jūsu produkts neatbilst jūsu vēlmēm, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu un viņi jums palīdzēs.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.