• Sievietēm izmērā 34–64
 • Vīriešiem izmērā S–8XL
 • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Materiāli

Materiāla razošana izmantojot dzīvniekus

Dzīvnieku tiesības

Cellbes aizstāv dzīvnieku tiesības un uzskata, ka dzīvnieku veselība un labklājība ir jāņem vērā visā ražošanas procesā. Cellbes dzīvnieku tiesību politika ir balstīta uz Zviedrijas dzīvnieku labturības politiku, kas izstrādāta tieši tirdzniecības nozarei. Šīs politikas vadlīnijas ir iekļautas no mūsu Piegādātāja rokasgrāmatā, ko parakstījuši visi mūsu piegādātāji.

Visiem mūsu piegādātājiem ir jāievēro valsts un starptautiskie dzīvnieku tiesību akti. Tas attiecas arī uz starptautiskiem nolīgumiem, piemēram, Konvenciju par apdraudēto sugu starptautisko tirdzniecību (The Convention of International Trade in Endangered Species – CITES).

Audzētājiem un visām iesaistītajām pusēm, kauru darbība saistīta ar dzīvniekiem, jānodrošina dzīvnieku labturības "Piecas brīvības" (The Five Freedoms for Animal Welfare), ko noteikusi ES lauksaimniecības dzīvnieku labturības padome/Pasaules Dzīvnieku veselības organizācija (Animal Welfare Council/World Organisation for Animal Health (OIE)).


Dzīvnieku labturības "Piecas brīvības":

 • Brīvība no      slāpēm, izsalkuma un nepietiekama uztura;.
 • Brīvība no      diskomforta apkārtējās vides dēļ;
 • Brīvība no sāpēm,      savainojumiem un slimībām;
 • Brīvība izpaust      savai sugai raksturīgo uzvedību;
 • Brīvība no      bailēm un nervozitātes.

Visi piegādātāji tiek aicināti sniegt pēc iespējas detalizētāku informāciju par materiāla izcelsmi.

Mēs saviem piegādātājiem izvirzām šādas materiāla prasības:


Dūnas

Dūnām un spalvām, kas izmantotas Cellbes izstrādājumos ir jābūt no putniem, kas audzēti gaļas ražošanai. Cellbes izstrādājumos izmantotās dūnas un spalvas nedrīkst būt no putniem, kuri ir piespiedu kārtā baroti, tās nedrīkst tikt noplūktas no dzīviem putniem. Visām saimniecībām, kuru dūnas izmantojam ir jābūt atbilstošam sertifikātam, piemēram, ka dūnas tiek iegūtas saskaņā ar Responsible Down Standard (RDS) vadlīnijām.


Āda

Ādai, ko Cellbes izmanto saviem izstrādājumiem ir jābūt pārtikas rūpniecības atliekām.


Dzīvnieku spalva un vilna

Dzīvnieku spalvas un vilna nedrīkst tikt iegūta veidā, kas tiem varētu kaitēt. Mēs dodam priekšroku tam, lai Cellbes izstrādājumiem izmantotā vilna būtu sertificēta saskaņā ar Responsible Wool Standard (RWS) vadlīnijām.

 • Mulesings: Cellbes neatbalsta mulesingu, tādējādi vilna nedrīkst būt no saimniecībām, kuras praktizē šo procedūru, - ādas noraušanu aitai zem astes, lai novērstu zilo mušu invāziju.
 • Angora: Cellbes izstrādājumos netiek izmantota trušu spalvas (Angora).
 • Mohēra: no 2021. gada 1. janvāra mēs nepārdodam izstrādājumus, kas satur mohēru. Tas attiecas gan uz Cellbes iekšējo ražošanu, gan pārējiem zīmoliem.


Kažokādas

Mēs uzņēmumā Cellbes neizmantojam īstas kažokādas, tāpēc esam parakstījušies dzīvnieku aizstāvības organizāciju starptautiskā apvienībā “The Fur Free Alliance” (FFA) kā uzņēmums bez kažokādām.

image

Rāpuļi

Nedrīkst tikt izmantots materiāls, kas iegūts no rāpuļiem, piemēram āda, kauli, zobi, nagi. Rāpuļi ir, piemēram, aligatori, krokodili, ķirzakas, čūskas un citi.

Cellbes neļauj izmantot to sugu koraļļus vai gliemežvākus, kuri ir ierakstīti  konvencijas “Par starptautisko tirdzniecību ar apdraudēto savvaļas dzīvnieku un augu sugām” (CITES) un Starptautiskā dabas un dabas resursu aizsardzības savienības (IUCN) kritiski apdraudēto, apdraudēto vai neaizsargāto sugu sarkanajā sarakstā. Ja ražošanā tiek izmantotas pērles, tad atļautas ir tikai kultivētas pērles.


Ragi un kauli

Cellbes neatļauj savos izstrādājumos izmantot dzīvnieku kaulus vai ragus.


Eksperimenti ar dzīvniekiem

Nav atļauts izmantot materiālus vai kādas sastāvdaļas, kas pārbaudītas uz dzīvniekiem.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

 • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
 • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
 • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.