• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Transportēšana

Transports

Uzņēmumā Cellbes mēs cenšamies izveidot pēc iespējas efektīvāku loģistikas pārvaldību, lai optimizētu darbu mūsu noliktavās, iegūtu apmierinātus klientus un samazinātu negatīvās sekas videi.

Mēs aprēķinām savas klimata emisijas saskaņā ar SEG protokolu. 2020. gadā mūsu transporta radītās emisijas bija 1316 tonnas oglekļa dioksīda ekvivalenta. Diagramma parāda emisiju sadalījumu starp ienākošajām precēm (no piegādātāja uz noliktavu), izejošajām precēm (no noliktavas līdz klientam), kravām starp mūsu pašu un ārējām noliktavām un emisijām, ko rada preču atgriešana.

Tas, ka lielākā daļa tekstilizstrādājumu pasaulē tiek ražoti Āzijā nozīmē lielus attālumus transportēšanas jomā. Cellbes preces galvenokārt tiek transportētas ar ūdens transportu no Āzijas ražotājvalstīm, kas ir gan rentablāk, gan mazāk kaitīgi videi. Pērkot no tuvākām valstīm, transportēšana notiek ar kravas automašīnu. Preču pārvadāšana ar ūdens transportu veido ievērojami mazāk izmešu uz vienu produktu nekā to darot ar gaisa transportu. 2020. gadā mēs uz pusi samazinājām ar gaisa transportu pārvadāto preču daudzumu no 4,9% līdz 2,2% no kopējā kravu apjoma no piegādātāja līdz mūsu noliktavai. Gada laikā kravas no piegādātāja uz noliktavu veidoja vidēji 244 g oglekļa dioksīda uz vienu produktu.

image

Mūsu pārdošana pārsvarā notiek ar e-komercijas starpniecību, taču daļa no mūsu precēm tiek pārdotas ar B2B modeli, kur sadarbojamies ar vietējiem veikaliem Zviedrijā, Somijā un nedaudz arī Grieķijā. No mūsu noliktavas klientu pakas pārsvarā tiek pārvadātas ar kravas automašīnām, bet pakas klientiem Baltijā un Austrumeiropā tiek pārvadātas ne tikai ar kravas automašīnu, bet arī ar ūdens transportu.

Neskatoties uz to, ka piegāde klientam notiek ar kravas automašīnu (un neliela daļa ar ūdens transportu) un tikai 2,2% no kravas no piegādātāja līdz noliktavai 2020. gadā notika ar gaisa transportu, mūsu gaisa kravas joprojām rada 35% no transporta emisijām. Tāpēc ir svarīgi turpināt darbu, lai samazinātu gaisa kravu pārvadājumus!

image

Mēs cenšamies iepakot preces tā, lai transportēšanas laikā tās aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas un katrā iepakojumā būtu pēc iespējas mazāk gaisa. Tāpēc mēs lielākoties izmantojam preces nosūtīt maisos, nevis kartona kastēs. Aptuveni 86% iepakojumu ir no plastmasas, bet pārējie - gofrētas kartona kastes.

Lielais preču atgriešanās skaits šobrīd ir plaši pazīstama problēma, kas radusies ar palielināto iepirkumu skaistu tiešsaistē. Lai mēģinātu samazināt nevajadzīgo atgriešanas gadījumu skaitu un informēt mūsu klientus, ka preču piegāde un atgriešana ir būtiska problēma, mēs iekasējam maksu gan par piegādi, gan par atgriešanu. 2020. gadā mūsu atgriezto preču radītās emisijas veidoja 7% no kopējā preču piegādes rezultātā radīto emisiju skaista.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.