• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Bad i Hudiksvall

Kad pienāca laiks šī gada peldtērpu fotosesijai, temperatūra Hudiksvallas apkārtnes ūdeņos bija tāla no ideālas, tāpēc par fotografēšanas vietu tika izraudzīts Igesundas peldbaseins.


Ja sākumā domājām, ka būs ļoti grūti atrast sievietes, kuras būtu gatavas kameru priekšā pozēt peldkostīmos, tad īstenībā tā nebija. Drosmīgu sieviešu ir neticami daudz! Un tas, iespējams, daudz pasaka par laiku, kurā dzīvojam. Beidzot mēs esam sākuši pieņemt un mīlēt sevi tādus, kādi esam. Jebkura izmēra, jebkuras formas un vecuma. Tā ir uzvara! No visām kandidātēm mēs izvēlējāmies sešas brīnišķīgas sievietes vecumā no 19 līdz 81 gadam. Mēs ar viņām iepazināmies vienas aizraujošas dienas laikā Igesundas peldbaseinā, kur, cita starpā, ikdienā strādā Katarina, viena no mūsu modelēm.

Cellbes

Maja Wilkes

Nodarbošanās: studente Intereses: dziedāšana, dejošana, teātris, māksla, grima māksla un mode. Mans labākais padoms dzīvei: iedomājieties, ka jūs varat, un jūs tālu tiksiet.

Cellbes

Katarina Rohdin

Piecos vārdos par sevi: laimīga, mērķtiecīga, gādīga, pašapzinīga un elastīga. Manas stiprās puses: interesēties par lietām un iniciēt dažādus notikumus.

Cellbes

Ulrika Stjärna

Intereses: vingrošana, sports un apģērbi. Apslēptie talanti: šūšana un galdniecības darbi (piemēram, pati izremontēju dzīvokli), dziedāšana.

Cellbes

Helena Hjelm

Nodarbošanās: dermatoloģe Mans labākais padoms dzīvei: izbaudiet dzīvi šeit un tagad. Esiet laipni un pieticīgi. Mīļākā vieta Helsinglandē: daba ap Dellena ezeriem.

Cellbes

Krystyna Jedrzejewska

Nodarbošanās: fitnesa trenere, ģimenes pedagoģe Manas stiprās puses: valodu apguve. Ja laimētu 10 miljonus: uzbūvētu fermu, nopirktu zirgu, mašīnu un ceļotu.

Cellbes

Hilja Lodén

Intereses: dejas, kino, palīdzība nelaimē nonākušajiem un peldēšana. Piecos vārdos par sevi: laimīga, zinātkāra, izpalīdzīga, gudra un gādīga.

Aizkulisēs

Peldbaseinā tika uzstādītas krāsainas dekorācijas, un vestibils pārtapa par grimētavu. Šajā dienā frizūrai, grimam un aprīkojumam tika pievērsta īpaša uzmanība, jo dažas bildes bija jāuzņem zem ūdens. Statistu lomā iejutās bariņš jautru bērnu, un kafijas pauzēs viss baseins bija viņu rīcībā. Tajā pašā laikā entuziasma pilnie baseina darbinieki pasniedza kafiju bildēšanas starplaikos (šķiet, arī viņiem bija interesanti). Tiešām karsta diena, kuras noslēgumā mums bija daudz skaistu fotogrāfiju no šī gada sauļošanās tērpu un peldkostīmu kolekcijas. Paldies mūsu brīnišķīgajām modelēm, Igesundas peldbaseinam un visiem talantīgajiem kolēģiem!

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.