• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Dejas Gēvles Tautas parkā

”Es cenšos teikt sev ko jauku. Tas ļauj sevi pieņemt."/Johanna Gunarsone, modele uz vienu dienu #mēsesamcellbes


Virs deju grīdas kā migla virmo dūmi. Pie sienām karājas zelta virtenes. Statistes ir tik jaukas, taču visspožākās ir #mēsesamcellbes sievietes savās kleitās.


Mēs apmeklējam dejas Gēvlē. Šīsdienas fotosesija notiks estrādē. Šis ir jau divdesmitais kampaņas "Mēs esam Cellbes" izlaidums. Un tās spīdekļi ir modeles Johanna Šēnberga, Luīze Askebro un Johanna Gunarsone.

Cellbes

Johanna Gunarsone

Vecums: 31 // Izmērs: XL

Ikdienas ģērbšanās stils? Džinsi un T krekli vai kleita un zeķbikses.


Iecienītākais pavasara apģērbs? Kleita.


Kā paiet jūsu ikdiena? Strādāju par pirmsskolas skolotāju un pavadu laiku kopā ar ģimeni.


Intereses? Gleznošana, gatavošana un laika pavadīšana brīvdienu mājā.


Raksturojiet sevi trīs vārdos! Runīga, gādīga, spītīga.


Kāds ir labākais padoms, ko jebkad esat saņēmusi? Kāda nozīme tam būs pēc 100 gadiem?


Kāds ir jūsu dzīves moto? Vai tas būs svarīgi pēc 100 gadiem?


Kā jūs mīlat sevi un savu ķermeni, vai jums ir kāds padoms? Skatieties bieži uz sevi spogulī, necenšoties izlikties nemanām vietas, par kurām jums ir kompleksi. Skaisti ģērbieties, rūpējieties par savu izskatu. Pastāstiet mazliet par sevi. 


Iecienītākā recepte? Pavasara rullīši.


Kādu literatūru jūs ieteiktu? Visas Lārsa Keplera grāmatas


Film-/serietips? Emily in Paris


Kāda ir jūsu ikdienas greznība? Nogulēt visu nakti, dēla nepamodinātai, un sākt dienu ar kafiju.


Par ko jūs domājat, sakot "kleita"? Par piektdienu. Piektdienās es uz darbu vienmēr velku kleitu.. 


Par ko jūs domājat, sakot "dzīve"? Par iespēju daudz, jo daudz piedzīvot.


Par ko jūs domājat, sakot "laime"? Par saskaņu.

Cellbes

Luīze Askebro

Vecums: 39 gadi // Izmērs: 38

Ikdienas ģērbšanās stils? Parasti džinsi un adīts džemperis vai kleita un zeķubikses kādā burvīgā krāsā. 


Iecienītākais pavasara apģērbs? Mani šī brīža iecienītākie apģērbi ir zaļš mētelis un dzeltena džinsa jaka.


Kā paiet jūsu ikdiena? Strādāju Zviedrijas Valsts nodarbinātības dienestā, risinot jautājumus, kas saistīti ar darba rehabilitāciju, dzimumu līdztiesību un vardarbību darba vietā. Es arī mācos par dzimumattiecību konsultanti.


Raksturojiet sevi trīs vārdos! Gādīga, neparasta un gudra.


Kāds ir labākais padoms, ko jebkad esat saņēmusi? Rakstot eksāmena darbu, mieloties ar saldumiem. Ja nezinat atbildi uz kādu jautājumu, paņemiet konfekti, mazliet padomājiet, un, kamēr sēdēsiet un sūkāsiet konfekti, atbilde varbūt pati uzradīsies (vai arī nē).


Kāds ir jūsu dzīves moto? Nomirt ar apziņu, ka es dzīvoju SAVU dzīvi, daudz smējos un cilvēki, kurus mīlu, ir jutušies pamanīti un mīlēti.


Kā jūs mīlat sevi un savu ķermeni, vai jums ir kāds padoms? Svarīga ir sevis pieņemšana un humors. Pieņemot sevi, jūs bez pašpārmetumiem vairāk rūpējaties par sevi, un ar humoru jūs varat no malas paskatīties uz saviem trūkumiem un nepilnībām.


Iecienītākā recepte? Lielākā daļa ēdienu, kuros izmantots halumi siers. Kopš 2006. gada, kad dzīvoju Kiprā un pirmo reizi pagaršoju halumi, man no tā ir sava veida "atkarība".


Kādas filmas vai seriālus jūs ieteiktu? ”The Killing”, ”Bron” u.c. Man patiesi patīk kriminālseriāli! MAn patīk arī "Brokastis Tifanijā", jo Odrija Hepberna ir viena no manām mīļākajām aktrisēm.


Kāda ir jūsu ikdienas greznība? Laiks. Gan lai satiktos ar brīnišķīgiem cilvēkiem, kas ir manā dzīvē, gan laiks sev, kas ir svarīgs, lai es justos labi.


Par ko jūs domājat, sakot "kleita"? Par brīvību un jutekliskumu. Bērnībā man riebās valkāt kleitas, un es gribēju vilkt tikai bikses (lai kaitinātu mammu), es valkāju garās bikses, kad studēju un kad man bija krietni pāri 20 gadiem. Tad es atklāju, cik ir liela dažādu modeļu un garumu kleitu izvēle, sāku tās vairāk valkāt, un tagad man tās patīk!


Par ko jūs domājat, sakot "dzīve"? Par daudzšķaitņainību. Es nebeidzu vien brīnīties par visām dzīves virsotnēm un ielejām. Ja bērnībā domājāt, ka dzīvei ir jālīdzinās Zviedrijas valstij, tad tagad saprotat, ka tā patiesībā ir ceļošana pa visu pasauli. Jūs nokļūstat valstī, kuras valodu neprotat, un tad jums ir jāatrod veids, kā sazināties, lai dzīvē tiktu uz priekšu.


Par ko jūs domājat, sakot "laime"? Man šis vārds īpaši nepatīk, un es dotu priekšroku atbildēšanai uz jautājumu "Vai jūs esat laimīga?" Vienā dienā var pieredzēt tik daudz emociju, Iun dažkārt viena no tām ir laime. Es drīzāk cenšos justies apmierināta ar sevi un dzīvot uz savām vērtībām balstītu dzīvi.


Par ko jūs domājat, sakot "ķermenis/izmērs"? Ķermenis ir mūsu gēnu, dzīvesveida un piedzīvotā summa. Cik jauki, vai ne?!

Cellbes

Johanna Šēberga

Vecums: 34 // Izmērs: 42/44, dažreiz līdz 46

Iecienītākais pavasara apģērbs? Samērā īsa kleita vai krāsaini topi.


Kā paiet jūsu ikdiena? Es studēju komunikācijas. 


Intereses? Airēšana, trenažieru zāles apmeklēšana, golfa spēlēšana, vakariņas ar draugiem, laika pavadīšana ar meitu unjauniešu florbola izlases trenēšana


Raksturojiet sevi trīs vārdos! Priecīga, sabiedriska, godkārīga.


Kāds ir labākais padoms, ko jebkad esat saņēmusi? Ir jāievēro tās zemes tradīcijas, kurā jūs atrodaties.


Kāds ir jūsu dzīves moto? Tas izklausās klišejiski, bet izturēties pret citiem tā, kā vēlies, lai izturas pret jums.


Kā jūs mīlat sevi un savu ķermeni, vai jums ir kāds padoms? Es savu ķermeni redzu kā fantastisku instrumentu un lepojos, ka varu būt aktīva ikdienas dzīvē kopā ar savu meitu.


Kāda ir jūsu ikdienas greznība? Uzvilkt skaistu kleitu un ārpus mājas ieturēt maltīti ar kādu jauku draugu. 


Par ko jūs domājat, sakot "kleita"? Kleita man nozīmē prieku un brīvību, un tas ir veids, kā uzsvērt savu sievišķību.


Par ko jūs domājat, sakot "dzīve"? Dzīve ņem un dzīve dod, un tā ir pārāk īsa, lai nebūtu piepildīta ar lietām, kas padara cilvēku laimīgu.


Par ko jūs domājat, sakot "ķermenis/izmērs"? Manuprāt, jebkurš augums ķermenis ir skaists neatkarīgi no izmēra un ar piemērotu apģērbu var izcelt sava auguma labākās nianses. 

"Viena no labākajām dienām manā dzīvē!”


Mūsu modeles uz vienu dienu, Johanna Š., ,34 gadi, Luīze, 39 gadi, un Johanna G., 31 gads, visas dzīvo Gēvlē un tās apkārtnē, taču šodien viņas atstās savu ierasto dzīvi, lai kļūtu par Cellbes modelēm. Un visu dienu bija dejas un tautas sanākšana.


– Kleitas ir tik jaukas. Un tik jauki, ka, ja tā neder, var izvēlēties par vienu izmēru lielāku kleitu. Jo citur bieži var dzirdēt atbildi: "Tas ir lielākais izmērs, kāds mums ir." Katru piektdienu es uzpošos, uzvelkot kleitu. Kad esmu mazliet uzposusies man ceļas pašapziņa, saka Johanna Gunarsone.

Slavējiet sevi un citus

Atsāk skanēt mūzika, un sāk knikšķēt fotokamera. Svarīgākā nav vis ritma izjūta, bet gan dejotprieks, – tas liek acīm mirdzēt un padara vaigus sārtus.


– Man rada pacilātu noskaņojumu, kad varu paslavēt sevi. Un arī citus! Jums ir jābūt savam labākajam draugam, saka Johanna Šēberga.


Luīze Askebro piekrītoši pamāj.


– Jā, tieši tad, kad esmu rīkojusies savā labā un pastāvējusi par sevi, esmu ar sevi lepojusies visvairāk. Attiecības ar sevi un tiem, kurus mīlat, ir dzīvē vissvarīgākā lieta, viņa saka.


Izmērs un pašcieņa

Ir pienācis laiks mainīt fonu, un sievietes izmanto iespēju uzņemt enerģiju un padzerties. Mēs nedaudz runājam par pašcieņu.


– Vienmēr būs kas tāds, kas sevī kaitinās. Esmu svērusi par 40 kilogramiem mazāk, bet tad man reiz bija gana, saka Johanna Gunarsone.


Sevis pieņemšana un humors palīdz

Luīze Askebro iesaistās sarunā:


– Ir nepieciešama sevis pieņemšana un humors. Pieņemot sevi, jūs bez pašpārmetumiem vairāk rūpējaties par sevi, un ar humoru jūs varat no malas paskatīties uz saviem trūkumiem un nepilnībām. Pat sliktās dienās ir jāvar pasmieties.


Vislabākā diena!

Ārā kļūst tumšs, un trim nogurušām, bet ļoti priecīgām sievietēm jākar kleitas atpakaļ uz pakaramajiem. Johanna Šēberga smaida ar visu ķermeni.


– Esmu tik lepna par sevi, ka biju pietiekami drosmīga, lai pieteiktos. Un tā es te atnācu. Šī ir viena no labākajām dienām manā mūžā!

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.