• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Glempings Sālenā

Cellbes jau 18. reizi dodas tūrē pa Zviedriju ar kampaņu #mēsesamcelles, kur četrām vienkāršām sievietēm ļauj iejusties modeles tēlā uz vienu dienu. Šoreiz devāmies uz Lindvallenu  Sālenā.


Mūsu varones, kuras piedalījās digitālajā kastingā bija Agneta 62, Malina 48, Dženija 25 un Elīna 22. Kad dāmas uzzināja, ka ir izvēlētas piedalīties šajā kampaņā, visas bija pārsteigtas un ļoti pacilātas.


- Kad uzzināju, ka esmu viena no izredzētajām, biju ļoti pārsteigta, nevarēju īsti noticēt, ka tā ir patiesība, tas būs tik jautri, stāsta Agneta.


Meitenēm priekšā bija divas prieka, satraukuma un iedvesmas piepildītas dienas. Pirmajā dienā bija plānots fotografēt modeles augstu kalnos. Otrajā dienā vēlējāmies modeles iemūžināt sadzīviskās ainās kalnu kotedžā, piemēram, brokastojot uz kāpnēm, grilējot desiņas, gatavojot gardas vafeles vai omulīgi laiskojoties pie kamīna.

Cellbes

Malina Šulca

Vecums: 48 gadi. Izmērs: 38./40. Man patīk mans ķermenis, jo: Tas ir lokans un izturīgs. Es trīs vārdos: Laimīga, zinātkāra, drosmīga. Rudens omulība man nozīmē: Ugunskuru, galda spēles un labu sarkanvīnu. Gari pārgājieni un kempings kalnos.

Cellbes

Dženija Stenmarka

Vecums: 25 gadi. Izmērs: 44. Man patīk mans ķermenis, jo: Tas dod man dzīvību katru dienu. Es trīs vārdos: Iedvesmojoša, piezemēta, radoša. Rudens omulība man nozīmē: Ķirbja grebšanu, kam seko filmu vakars ar iedegtām svecēm.

Cellbes

Elīna Mojanis

Vecums: 22 gadi. Izmērs: XS/S. Man patīk mans ķermenis, jo: Tas ir mans un man tas patīk. Es trīs vārdos: Laipna, spītīga un zinātkāra. Mīļākā recepte: Grilēta aļņa gaļa ar frī kartupeļiem un mērci.

Cellbes

Agneta Larsone

Vecums: 62 gadi, Izmērs: 40./42. Es trīs vārdos: Laimīga, pozitīva un līdzsvarota. Labākais dabas piedzīvojums: Pastaiga līdz Njupeskär ūdenskritumam. Rudens omulība man nozīmē: Ieritināties krēslā, iekurt kamīnu un iededzināt sveces.

Pirms fotosesijas

Kamēr Agneta, Elīna, Dženija un Malina tika gatavotas fotosesijai, mēs rosījāmies kalnos. Sagatavojām teltis un citu kempinga aprīkojumu, lai fotosesija fantastiskajā kalnu vidē noritētu veiksmīgi.

Aizkadrā

Ir jūnija vidus, un pulkstenis tikko sitis 5:30, kad četras nogurušas, bet ļoti gaidītas meitenes ierodas viesnīcā Lindvallenā. Viena no meitenēm ir elektriķe, otra autobusa vadītāja, trešā jogas pasniedzēja, bet ceturtā ir klientu menedžere.


Agneta, kura ikdienā ir autobusa vadītāja, ir pieradusi dienas sākt agri, bet ne šādi.


- Es jutos ļoti lutināta, kad apsēdos krēslā, un visa komanda rūpējās, lai es izskatītos fantastiski. Jā, es  tiešām jutos kā princese, viņa saka un smaida ar mirdzumu acīs.

Pēc stundām ilgas gatavošanās un skaistuma procedūrām, modeles un pārējā komanda sēdās automašīnās, lai pa līkumotajiem ceļiem dotos uz kalna virsotni. Gaisā jūtamas satraukums un gaidas.


Visas četras sievietes kopā ar grima māksliniekiem aiz klints patveras no vēja, lai pielabotu pēdējās detaļas pirms pozēt kameras priekšā. Neskatoties uz lietusgāzēm un vēja brāzmām, sievietes mirdz un ir dzirdami jautri smiekli.


- Tā bija ļoti īpaša sajūta - stāvēt kalna galā profesionālā grimā un ar skaistu matu sakārtojumu. Tas nav kaut kas, ko es piedzīvoju katru dienu, tomēr tieši šajā mirklī es sajutos neievainojama un ļoti īpaša. Lija lietus, pūta vējš un bija ļoti auksts, bet šī pieredze bija satriecoši jautra, stāsta 22 gadus vecā Elīna, kura ikdienā strādā par elektriķi.


- Man patika katra minūte, ko izbaudīju pozējot stiprajā vējā, līstot lietum. Varbūt izklausās mazliet traki, bet man vienmēr patīk radīt, neatkarīgi no tā, ko tieši es daru, tāpēc, šoreiz, kad palīdzēja pati daba ar savu spēku, bija tik pārsteidzoši! Eksperimentējot ar vēju matos vai līstot lietum uz sejas, lai iegūtu satriecošus kadrus, manī atdzīvojās māksliniece, saka 25 gadus vecā Dženija.


Slapjas un nosalušas, bet tajā pašā laikā ļoti laimīgas modeles dienas beigās atgriežas pie automašīnām.


- Man bija ārkārtīgi svarīgi un īpaši būt daļai no šīs kampaņas un pārstāvēt pavisam parastas sievietes. Man vienmēr būs šīs fotogrāfijas, uz kurām paskatīties dienās, kad jutīšos skumīgi, lai atkal paceltos debesīs, justos pacilāti un teiktu sev "jā, es tiešām to izdarīju," saka Malina, jogas skolotāja un dabas entuziaste.


- Es esmu tik daudz ieguvusi no šīs pieredzes, un es glabāšu šīs atmiņas sirdī, lai atcerētos brīžos, kad nepieciešams sev atgādināt, ka esmu fantastiska tāda, kāda esmu.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.