• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Meiteņu nedēļas nogale Vestervīkā

Jau 17. reizi rīkojam kampaņu "#mēsesamcellbes". Tās laikā mēs dodam iespēju četrām vienkāršām sievietēm kļūt par vienas dienas modelēm. Mums šī ideja, ka jebkura sieviete var kļūt par modeli, šķiet pašsaprotama un iedvesmojoša. Mēs uzskatām, ka ikvienas sievietes augums ir skaists, tāpēc aicinām piedalīties visas sievietes. Šoruden jūs iepazīsiet Ramonu, Lillemori, Karolīnu un Emiju. Gaidām ar nepacietību!

Cellbes

Ramona Cipolloni

Vecums: 37 gadi. Izmērs: S/M. Mana skaistākā ķermeņa daļa: Viduklis. Par mani trīs vārdos: Es esmu nemierniece. Ja es būtu dzīvnieks, es būtu: Hameleons, jo man patīk daudzveidība.

Cellbes

Emija Aldenfora

Vecums: 29 gadi. Izmērs: 36.-38. Mana jaukākā ķermeņa daļa: Dibens. Par mani trīs vārdos: Rotaļīga, drosmīga un gādīga. Ja es būtu dzīvnieks, es būtu: Lauva, jo es rūpējos par saviem mīļajiem un mani iepriecina, ja lutina arī mani.

Cellbes

Karolīna Singoina Kumbunga

Vecums: 32 gadi. Izmērs: M/38. Mana jaukākā ķermeņa daļa: Krūtis. Par mani trīs vārdos: Skaista, drosmīga, nepiespiesta. Ja es būtu dzīvnieks, es būtu: Suns, jo man patīk atrasties cilvēkos. Esmu laimīga, kad varu darboties dažādās domubiedru grupās un rūpēties par cilvēkiem.

Cellbes

Lillemore Langsa

Vecums: 30 gadi. Izmērs: 44./46. Mana jaukākā ķermeņa daļa: Manas kājas, ja izvēle drīkst būt tikai viena. Par mani trīs vārdos: Krāšņa, draudzīga un daudzpusīga. Ja es būtu dzīvnieks, es būtu: Kaķis - graciozs, neatkarīgs un viltīgs.

Diena pirms fotosesijas


Kopš 2017. gada mēs par Cellbes modelēm izvēlamies pavisam vienkāršas sievietes. Mums tas ir veids, kā iedvesmot un stiprināt visu sieviešu pašapziņu, jo mēs parādām, ka mūsu apģērbs der ikvienai ķermeņa formai.

Šoreiz tiek fotografēta apakšveļa. Lai gan ir agrs rīts, mēs esam gatavas doties uz Grānsas pili netālu no Vestervīkas, kur notiks fotosesija. Pandēmijas dēļ modeles izraudzījāmies digitāli, tāpēc tagad ir tik patīkami beidzot viņas satikt dzīvē: Lillemori - 30 gadi, Ramonu -  37 gadi, Karolīnu - 32 gadi un Emiju - 29 gadi.

Mūsu ideja šai fotosesijai bija jautra meiteņu ballīte nedēļas nogalē. Vispirms tika fotografēta ikdienas apakšveļa, bet pēc tam elegants vakara tērps. Fotografēšanas vieta bija skaista un sakopta. Visa mūsu komanda strādāja saliedēti un ātri, un dažu stundu laikā lielais, skaistais viesnīcas numurs tika pārveidots par pilnībā aprīkotu fotostudiju ar lampām un ekrāniem. Uz galda tika novietots skaistu rožu pušķis, vannas istabā ar gaisa mitrinātāja palīdzību iegūts miglas efekts, bet uz grīdas - vadu jūra.

Aizkadrā

Tieši Vestervīkā zem ziedošām magnolijām, vidē, kas atgādina Vidusjūras piekrasti, četras sievietes satikās pirmo reizi. Katra nāk no dažādām pasaulēm, un šodien viņu ierastajā dzīves ritmā ir pauze, lai piedzīvotu šo neparasto izaicinājumu. Divas dienas viņas būs Cellbes modeles un demonstrēs mūsu jauno rudens apģērbu kolekciju un arī apakšveļu.

Agrajā rīta stundā gaisā virmo nepacietība un satraukums. Istabā gaiss smaržo pēc gaidām un matu lakas. Četras ķiķinošas, nedaudz rīta agruma nogurdinātas un bālas sievietes sēž rindā četru spoguļu un pārvērtību priekšā. Turpat ir bufete, kas noklāta ar krāsu paletēm un grima kalniem, ar ko pavisam drīz sāks darboties prasmīgie vizāžisti.

“Tas vienmēr ir bijis mans lielākais sapnis - kļūt par modeli -, bet man šķita, ka esmu jau pārāk veca. Tas patiesi ir sapņa piepildījums,” saka Karolīna, trīs bērnu māte no Vageridas, uz kurieni pirms 9 gadiem viņa pārvācās no Kamerūnas. Karolīna ikdienu pavada strādājot par personīgo treneri un medicīnas māsas palīgu.

Gaiss ir piepildīts ar smaržām no nagu un matu lakas, un taisnie mati ir pārveidoti par maigām cirtām, kas skaisti krīt ap Lillemores seju.
“Tas ir tik forši, es ļoti izbaudu šo procesu! Es nekad neesmu bijusi tik lutināta,” viņa saka.

Pēc dažām stundām četras ļoti skaistas sievietes dodas uz viesnīcu, kur notiks fotografēšanās. Viņu acīs redzama pašcieņa, kas liek smaidīt ikvienam, kas viņas satiek. Viņas ļauj rītatērpiem brīvi kustēties rudens vējā, atsedzot perfekti piegulošo apakšveļu, kas rotā viņu augumus.

Kad pēc brīža kamera priekšā mirdz četras sievietes, kuras ar smiekliem un ķiķināšanu pārliecinoši demonstrē apakšveļu, ir grūti noticēt, ka tās ir vienkāršas sievietes, kuras ikdienā cīnās katra ar savām grūtībām. Domās drīzāk nāk prātā sievietes no seriāla “Sekss un lielpilsēta”,  jo telpa ir pārpildīta ar laimes un piesātinātas enerģijas sajūtu.

Tieši tāpēc mēs organizējam kampaņu #mēsesamcellbes, lai parādītu, ka sievietes augums ir skaists, lai arī kāda forma tam būtu.

- Mūsu apģērbs der jebkurai sievietei, bet tieši vienkāršām sievietēm tas izskatās vislabāk.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.