• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Pārtikas veikalā Brastā

Jau 19. reizi Cellbes dodas turnejā pa Zviedriju, kur kampaņas #mēsesamcellbes ietvaros ļauj vienkāršām sievietēm kļūt par modelēm. Šoreiz uzmanības centrā bija džinsi. Mūsu stāsts sākās Brastā netālu no Lisekilas.


Visas mūsu modeles: Ebba 23, Kamilla 50, Eivora 92, Helene 42 un Andrine 39, dzīvo Lisekilā vai tās apkārtnē. Šodien viņas nomainīja savu ierasto ikdienas rutīnu un ļāvās piedzīvojumam, lai kļūtu par Cellbes vienas dienas modelēm. Kā modes skates mēli mēs šoreiz izvēlējāmies vietējo pārtikas preču veikalu.


– Es ļoti satraucos, kad dzirdēju, ka viss tiks arī filmēts, bet mans dzīves moto ir pieņemt izaicinājumus un uztvert dzīvi tādu, kāda tā ir. Hakuna matata, saka Veronika un pasmaida.


Tā bija krāsaina prieka un jautrības pilna diena! Mūsu modelēm bija jāsaglabā enerģija gan fotosesijai, gan reklāmas filmēšanai. Viņām bija jāskrien, jāsmejas un vienkārši jābauda kopā būšanas laiks, ko viņas arī teicami darīja. Kad bija jānovelk drēbes un jānoņem grims, mēs ieraudzījām piecas nogurušas, bet ļoti priecīgas dāmas.


– Cenšos darīt tikai to, kas man sagādā prieku, piemēram, sāls vannas un nedaudz viskija. Tas bija tik jautri! Sievietes ir tik apbrīnojamas, saka Eivora, kurai aiz muguras 92 dzīves gadi.

Cellbes

Andrine Ärlsjö

Vārds: Andrine Arlsjo Vecums: 39 gadi Izmērs: 38. Ar ko nodarbojaties ikdienā? Strādāju būvfirmā par inženieri. Dzīves moto? Izbaudi dzīvi, dzīvo šeit un tagad. Kas Jums ir ikdienas greznība? Dzīvot dzīvi tā, lai viss būtu līdzsvarā. Veltīt laiku ģimenei. Kas ir svarīgi, pērkot džinsus? Lai tie būtu ērti un labi piekļautos ķermenim. Man patīk elastīgi taisna piegriezuma džinsi ar zemu jostasvietu.

Camilla Lind

Vārds: Kamilla Linda Vecums: 50 gadi Izmērs: 40./42. Ar ko nodarbojaties ikdienā? Esmu friziere un man pieder salons. Es apmācu arī jaunos frizierus. Dzīves moto? Ja kāda iemesla dēļ krīti no kalna, tad celies un turpini kāpt! Un neklausies tajos, kuri saka, ka tajā kalnā uzkāpt nevar! Kas Jums ir ikdienas greznība? Mazas, vienkāršas lietas, kas var padarīt dienu perfektu. Piemēram, izbrauciens ar laivu, labs ēdiens un dzēriens kopā ar mīļoto. Vēl man ļoti patīk nodarboties ar ziemas peldēm Apelvīkā. Tas ir brīnišķīgi. Kam pievēršat uzmanību, pērkot džinsus? Lai būtu ne pārāk zems viduklis, kā arī, lai tie labi piekļautos augumam.

Cellbes
Cellbes

Ebba Löfving

Vārds: Ebba Lofvinga Vecums: 23 gadi Izmērs: No 34. līdz 38. augšdaļai, 36. apakšdaļai Ar ko nodarbojaties ikdienā? Strādāju degvielas uzpildes stacijā, trenējos, lai uzturētu sevi formā, kā arī cenšos nodarboties ar mākslu. Topošā mūzikas zvaigzne! Dzīves moto? Dodiet iespēju visām idejām. Uzdrīkstēties pārbaudīt un izaicināt sevi. Kas Jums ir ikdienas greznība? Izdarīt kaut ko spontānu! Doties labā kompānijā uz kādu jauku vietu, kur baudīt garšīgu ēdienu. Doties ciemos uz vakariņām. Būt kopā ar draugiem un ģimeni.

Eivor

Vārds: Eivora Vecums: 92 gadi Izmērs: 36./38. Ar ko nodarbojaties ikdienā? Es gatavoju labu ēdienu, daudz staigāju, kā arī peldos Kallbadhusetā gandrīz visu gadu. Dzīves moto? Esi pozitīvs, zinātkārs un ieinteresēts! Kas Jums ir ikdienas greznība? Gatavot labu ēdienu. Kam pievēršat uzmanību, pērkot džinsus? Lai tie būtu elastīgi.

Cellbes
Cellbes

Veronica Karlsson

Vārds: Veronika Karlsone Vecums: 29 gadi Izmērs: 40. Ar ko nodarbojies ikdienā? Esmu psihiatrijas medmāsas palīdze psihiatriskās neatliekamās palīdzības nodaļā. Dzīves moto? Hakuna mattata, kā mans tetovējums. Manai māsai ir tāds pats! Kas jums ir ikdienas greznība? Nedēļas vidū neplānoti aiziet, piemēram, uz kino vai kādu jaunu pastaigu vietu. Kam pievēršat uzmanību, pērkot džinsus? Lai varu brīvi kustēties. Augsta jostasvieta un lai dibens izskatās labi!

Helene Gran

Vārds: Helēna Grāna Vecums: 42 gadi Izmērs: no 46./48. līdz 52., atkarībā no zīmola Ar ko nodarbojaties ikdienā? Esmu medmāsa. Dzīves moto? Ja jūs neliekat likmes, jūs neko arī nelaimējat. Kas Jums ir ikdienas greznība? Uzaicinājums uz vakariņām. Gan restorānā, gan arī mājās. Tā kā es sākotnēji esmu bijusi šefpavāre, tad arī tagad gandrīz vienmēr atrodos virtuvē. Tāpēc ikdienas greznība ir tad, kad ēdiens ir jau uz galda, bet es tā vietā, lai gatavotu varu darīt citas lietas. Mūsu 12 gadīgā meita patstāvīgi gatavo jau no sešu gadu vecuma, tāpēc gadās, ka viņa pasniedz pat trīs ēdienus vienā maltītes reizē! Kam pievēršat uzmanību, pērkot džinsus? ? Lai tie būtu ērti arī sēžot, kā arī, lai tie būtu pietiekami gari.

Cellbes

Pirms fotosesijas

Lisekilā ir agrs rīts. Jūra ir pelēka un vējš ir jūtams. Valda drudžaina rosība. Drēbes tiek ar tvaiku gludinātas, saskaņoti komplekti, pārbaudītas kameras... Mūsu šodienas galvenās varones tiks pie jauna tēla.


Modes skates mēle – pārtikas veikals

Uz galdiem ir otas, lokšķēres, pūderi, vaigu sārtumi, acu ēnas, jā, viss, kas varētu būt nepieciešams, lai šīs, jau tā skaistās sievietes būtu gatavas kamerai. Viņas pamīšus tiek pie skaista grima un uzmēra savus apģērba komplektus. Maģiskais šuvējas pieskāriens liek tērpam izskatīties kā uzlietam. Pēc tam visi dodas uz Brastu, kur mazā vietējā pārtikas veikalā notiek fotografēšana un filmēšana.

Aizkadrā

Ebba ir ietērpta džinsa kombinezonā un arī viņas auskari ir no džinsa, kurus izgatavojis stilists. No viņas staro enerģija un viņa ir gatava izaicinājumam. Ebbas dzīves filozofija ir "Uzdrīkstēties izaicinājumiem", un šobrīd viņa tieši to arī dara - seko pati savam moto. Viņa ir Cellbes vienas dienas modele.

- Cenšos būt pateicīga par visu, kas man ir dots. Man ir spēcīgs ķermenis, es varu elpot un man apkārt ir cilvēki, kas par mani rūpējas. Esmu pateicīga, ka varu šodien to visu piedzīvot!


Nevis nosodīt, bet iedvesmot

Andrine mēģina tikt galā ar augsnes maisu, vienlaikus žonglējot ar tomātu ķekaru. Tas ir grūts darbs būt modelei! Pārtraukumā mazliet parunājām arī par to, kā stiprināt sievietes pašcieņu.

– Cenšos nevis salīdzināt sevi ar citiem, bet gan ļaut citiem mani iedvesmot. Es mīlu savu ķermeni, jo tas ir mans. Es domāju, ka ikvienam vajadzētu sekot savai sirdsbalsij.


Liec likmes un laimē!

Helēna sekoja savai sirdij, kad pieteicās, lai kļūtu par Cellbes vienas dienas modeli. Patiesībā viņas meita uzskatīja, ka mammai ir jāpiesakās.

– Ja neliec likmes, tad arī neko nelaimē, es parasti saku. Un šoreiz es laimēju! saka Helēna.

Viņai gūt pašapziņu ir sarežģīti, bet ļoti svarīgi.

- Man dažreiz ir iekšējs dialogs pašai ar sevi, kad es sev saku, ka esmu laba tāda, kāda esmu. Reizēm mani vajag pierunāt, viņa saka ar mirdzumu acīs.Pastaiga vienmēr ir laba ideja

Kamillai ir ruļļi matos, zaļas acu ēnas, un viņa visu dienu cīnās ar pārāk lielām kurpēm. Arī tā mēdz gadīties, ja esat modele.

- Es dzīvoju pēc moto "Cilvēks var spēt ļoti daudz, ja vien nepadodas."

Runājot par pašcieņu, Kamilla uzskata, ka vajag koncentrēties uz svarīgāko. Viņas gadījumā tā ir ģimene, bērni un mazbērni.

- Nevajadzētu tērēt pārāk daudz laika, kavējoties pie domām, ka jūsu ķermenis nav ideāls. Es, piemēram, jūtos labi nodarbojoties ar sportu. Pastaigas ir labas gan ķermenim, gan arī galvai!

Mūsu visu laiku vecākā dalībniece Eivora, kurai ir 92 gadi, piekrīt jaunākajām dāmām.

– Nekad nevajag padoties! Tas ir labākais padoms, kāds ir bijis manā dzīvē. Un jāturpina būt pozitīvam, zinātkāram un ieinteresētam visas dzīves garumā!


Vår äldsta deltagare (någonsin) Eivor, 92 håller med de yngre damerna.
– Man ska aldrig ge upp! Det är det bästa rådet jag fått i livet. Och man ska fortsätta vara positiv, nyfiken och intresserad av livet!


Mēs visas esam skaistas!

Diena tuvojas beigām. Ir piecas nogurušas, bet laimīgas sievietes, kuras vairāku stundu garumā atdevušas sevi visu pozējot foto un kino kamerām. Veronikas rezumē:

- Šī bija fantastiska pieredze un ārkārtīgi jautra diena! Mēs visas esam tik dažādas, un mums patiešām bija jāparāda, tas, ka visi ķermeņi ir skaisti. Es labprāt to darītu vēlreiz!


Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.