• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Uteliv i Liljeholmen

Vai gan ir kas brīnišķīgāks par skaistu sievietes ķermeni, kas izstaro pārliecību un spēku? Mums patīk visas formas, un mēs vēlamies parādīt, ka mūsu apģērbi ir piemēroti visiem augumiem, tāpēc mūsu kolekcijās par modelēm kļūst parastas brīnumainas sievietes. Iepazīstieties - mūsu pavasara sezonas modes vēstnešu kvartets!

Cellbes

Izabelle Holm Mutumba

Vecums: 28. Izmērs: 48. Nodarbošanās: bērnudārza audzinātāja un kostīmu māksliniece/šuvēja. Trīs vārdos par sevi: radoša, apņēmīga un gādīga. Mana skaistākā ķermeņa daļa: mans augums un aprises. Dzīves moto: dariet vairāk to, kas dara jūs laimīgus.

Cellbes

Anna Ljungblad

Vecums: 46. Izmērs: 36/38. Nodarbošanās: pirmsskolas skolotāja. Trīs vārdos par sevi: pozitīva, ambicioza un laimīga. Intereses: draugi un treniņi, man patīk trenēties. Mana skaistākā ķermeņa daļa: esmu apmierināta ar savām proporcijām.

Cellbes

Elisabeth Sandin

Vecums: 52. Izmērs: 38/40. Nodarbošanās: stjuarte. Manas stiprās puses: baudīt dzīvi, ceļot, ēst un labi pavadīt laiku. Mana skaistākā ķermeņa daļa: man patīk savi mati, to krāsa, garums un kuplums!

Cellbes

Anna Zellman

Vecums: 60. Izmērs: ķermeņa apakšdaļai 40., ķermeņa augšdaļai 44. Nodarbošanās: uzņēmēja. Trīs vārdos par sevi: laimīga, gādīga un mērķtiecīga. Mana skaistākā ķermeņa daļa: acis. Dzīves moto: baudiet, smejieties un nebēdājiet par principiem.

Pirms fotosesijas

Mūsu fotosesija notika decembra aukstākajā laikā. Nebija viegli atrast tēmu, kas atbilstu koronavīrusa laika distancēšanās un drošības prasībām, taču mēs nepadevāmies. Salikām galvas kopā un atradām ideāli piemērotu tēmu - brīvā dabā Liljeholmenā!

Nāciet un apskatiet, kā vēsajā rītā zem Liljeholmenas tilta tika radīta pavasarīga gaisotne ar brīnišķīgām krāsām un daudz smiekliem!

Aizkulisēs

Valsts mēroga kampaņu Cellbes rīko jau 16. reizi. Šoreiz ieradāmies Liljeholmenā. Vienu dienu divos lielos autobusos ar mūsu modelēm strādāja profesionāli stilisti.


"Es nekad agrāk neesmu bijusi modele, tāpēc man tas ir kaut kas pilnīgi jauns," saka Anna Z.

"Tā ir neticama greznība – ierasties šeit bālām un nogurušām acīm un profesionāļu rokās kļūt par pasaku princesi," piebilst Elizabete.

„Tas bija mans mazais sapnis, es biju tik laimīga, kad mani izvēlējās. Man ir svarīgi parādīt, ka arī nedaudz lielāku izmēru valkātājas var būt modeles un ka nav noteikti jābūt tievai, var būt arī citādāk,“ saka 28 gadus vecā Izabelle.

„Droši vien tas ir katras sievietes sapnis – redzēt sevi visskaistākajā veidolā,“ domā Anna L.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.