Ar paplatinatiem galiem

Pēdējās modes sezonas noteikti pieder biksēm ar paplatinātām starām, bieži sauktām par bootcut piegriezuma biksēm. Šāda veida džinsi lieliski sader ar jebkuru apģērbu. Tos var kombinēt gan ar kedām, gan augstpapēžu kurpēm. Bootcut piegriezuma džinsiem vajadzētu būt katrā garderobē. Kas raksturo šo bikšu modeli? Ar ko tās kombinēt, lai izveidotu ērtu un modernu komplektu?Kādas ir bikses ar paplatinātām starām?

Džinsi ar paplatinātām starāmmodes pasaulē ir jau kopš 90. gadiem, taču šauru bikšu milzīgās popularitātes dēļ tie kādu laiku bija palikuši ēnā. Pēc daudziem gadiem tie atkal kļūst populāri. Kas raksturo šāda veida džinsus? Bootcutpiegriezuma bikses ļoti cieši pieguļ augšstilbiem un gurniem, savukārt apakšstilbu daļā vairāk vai mazāk paplatinās ceļu augstumā. Piedāvājumā ir dažādi modeļi.

Mūsu e-veikalā var atrast bikses gan ar augstu, gan zemu vidukli. Izvēloties pirmo variantu, jūs varat vizuāli pagarināt kājas. Tajā pašā laikā siluets šķiet slaidāks. Jāatceras arī, ka bikses ar paplatinātiem staru galiem ir piemērotas cilvēkiem ar dažādām figūrām.Kādiem ķermeņa tipiem šie džinsi izskatās vislabāk?

Džinsi ar paplatinātām starām labi izskatās lielākajai daļai ķermeņa formu, tāpēc tie ir tik ļoti populāri. Īpaši labi tajos jūtas sievietes ar smilšu pulksteņa vai bumbiera formas aprisēm. Pateicoties šāda veida biksēm, jūs varat veiksmīgi sabalansēt proporcijas. Izvēlieties bootcut piegriezuma džinsus ar augstu jostasvietu, lai uzsvērtu savu vidukļa līniju. Šāda veida bikses ir lieliska izvēle gan gara, gan neliela auguma sievietēm. Lai optiski pievienotu dažus centimetrus garuma, džinsusvērts kombinēt ar augstpapēžu kurpēm.

Bikses ar paplatinātām starām lieliski sader ar augstpapēžu kurpēm, platformas apaviem, kā arī ar teniskurpēm un kedām. Džinsi ir lieliski piemēroti gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Šāda veida džinsa bikses var būt arī jūsu garderobē, tāpēc ielūkojieties Cellbes e-veikala sortimentā jau šodien.Kā saskaņot bikses ar paplatinātām starām?

Kā jau minējām, bootcut piegriezuma džinsi ir lieliska izvēle dažādiem gadījumiem. Tos var valkāt gan darbā, gan restorānā. Ar ko kombinēt šādus džinsus? Kam pievērst uzmanību, veidojot stilu? Pats galvenais, lai džinsi ar paplatinātām starām būtu ērti un tajā pašā laikā uzsvērtu figūras priekšrocības. Tāpēc ir ļoti svarīgi ievērot pareizās proporcijas. Ja vēlaties komplektu darbam, džinsa bikses vērts saskaņot ar sieviešu kreklu vai citu neuzkrītošu augšdaļas apģērbu. Pa virsu uzvelciet brīvu jaku. Daži vienkārši aksesuāri ļauj izveidot unikālu izskatu. Īsākām sievietēm iesakām uzvilkt arī augstpapēžu kurpes.

Vakaram padomājiet par mežģīņu topu un klasiskām melnām biksēm ar paplatinātām starām. Pievienojiet skaistas rotaslietas, ērtus apavus un varat doties iekarot pilsētu! Bootcut piegriezuma džinsi ir ļoti universāli, tāpēc no dažiem elementiem var izveidot dažādus tērpu komplektus dažādiem gadījumiem.Bootcut piegriezuma džinsi pieejami Cellbes e-veikalā

Mūsu e-veikalā jūs varat atrast daudz bikšu ar paplatinātām starām. Mums ir daudz dažādu krāsu un izmēru. Pateicoties tam, katra mūsu kliente atrod tieši to, ko meklē. Džinsi ir izgatavoti no ļoti labiem materiāliem, un cena ir samērojama ar kvalitāti. Garantējam, ka piedāvātās bootcut piegriezuma bikses ir ļoti izturīgas un rūpīgi šūtas. Iesakām iepazīties arī ar pārējām e-veikala precēm, kas atrodamas mūsu sortimentā. Mēs vienmēr par prioritāti izvirzām klientu apmierinātību, tāpēc pasūtījuma izpilde notiek ļoti raiti.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.