• Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €
  • Sievietēm izmērā 34–64, Vīriešiem izmērā S–8XL

Saglabātie vienumi

Ielādē jūsu saglabātās preces…

Korigejošas biksites

Figūru koriģējoša apakšveļa ir ideāli piemērota sievietēm, kuras vēlas piešķirt savam ķermenim vēlamo formu. Šāda veida apakšveļa zem drēbēm ir pilnībā nemanāma, tāpēc piemērota valkāšanai arī zem ļoti formāla apģērba. Cellbes e-veikalā var atrast ļoti ērtu vēderu un sēžamvietu veidojošu apakšveļu no kvalitatīviem materiāliem universālās krāsās.


Vēderu un sēžamvietu formējoša apakšveļa – ar ko tā atšķiras?

Figūru formējošajai apakšveļai ir ļoti raksturīgs izskats, kas atšķiras no tipiskas apakšveļas. Tā atšķiras ar šādām iezīmēm:

Vēderu un sēžamvietu modelējošā apakšveļa noteikti ir stingrāka, salīdzinot ar parasto apakšveļu. Mūsu interneta veikalā cita starpā var atrast slaidinošus šortus, kuriem raksturīga augsta jostasvieta un pagarinātas stara, kas sniedzas līdz augšstilba vidum.

Elastīgais materiāls maigi saspiež ķermeni, piešķirot tam vēlamo formu.

Augumu formējošā apakšveļa zem drēbēm ir nemanāma – tā veidota tā, lai nebūtu redzamas šuves un tā neizceltos zem apģērba, kas uzvilkts virs apakšveļas. Formējošā veļa ir arī ļoti ērta.


Figūru formējoša apakšveļa – izvēle, kas garantē komfortu

Daudzas sievietes vēlas piešķirt figūrai sev tīkamu formu. Iegādājoties apakšveļu, kas formē vēderu un sēžamvietu, jūs veicināt šī mērķa sasniegšanu. Vēderu formējoša apakšveļa palīdz veidot perfektu ķermeņa priekšpusi. Sēžamvietu formējošā apakšveļa cita starpā palīdz noslēpt nepilnības, kuras vēlaties notušēt. Sievietes var valkāt formējošu apakšveļu, ja vēlas, piemēram, uzlabot formas, veidot pareizas proporcijas, izcelt vidukli vai vizuāli pacelt sēžamvietu. Tāpēc vēderu un sēžamvietu veidojošā apakšveļa ir universāls risinājums, ar kuru apmierināta būs ikviena sieviete neatkarīgi no tā, kuru ķermeņa daļu viņa vēlas modelēt.


Formējoša apakšveļa zem kleitas - ideāla izvēle ikvienam gadījumam

Formējošas veļas valkāšana zem kleitas ir ļoti izplatīta sieviešu vidū, to izvēlas dažādu ķermeņa aprišu īpašnieces. Šāds risinājums lieliski pilda savu funkciju, it īpaši, ja veļa tiek vilkta zem nedaudz ciešākiem apģērbiem. Šajā gadījumā lieliski tiks izcelti visi figūras plusi. Formējoša apakšveļa zem kleitas padara visas ķermeņa daļas skaistas. Vēderu un sēžamvietu formējošo apakšveļu var veiksmīgi valkāt arī zem cita apģērba, piemēram, sieviešu kostīmiem, elegantiem kombinezoniem, biksēm un krekliem. Pateicoties sastāvam, kas nodrošina pareizu ādas elpošanu, un mīkstajam un taustei patīkamajam materiālam, šāda veida apakšveļu var valkāt gan ikdienā, gan svinīgos gadījumos.


Aicinām iepirkties Cellbes e-veikalā, kurā ir pieejama vēderu formējoša apakšveļa un sēžamvietu formējoša apakšveļa!


BIKSĪTES NOSEDZOŠAS BIKSITES BOKSERŠORTI

GURNBIKSITES NEREDZAMA" UN BEZVILU APAKŠVELA

MEŽGINU BIKSITES BIKSITES AR PAAUGSTINATU GURNU IZGRIEZUMU STRINGU BIKSITES KOMPLEKTI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.