Filtrs

0

Vidēja garuma kleitas


Midikleitas līdztekus mini un maksikleitām ir viens no trim klasiskajiem kleitu modeļiem. Nosaukums cēlies no angļu vārda "medium" un nozīmē “vidēja garuma” - starp īsu minikleitu un maksikleitu līdz potītēm. Tāpēc midisvārki un midikleita var beigties jebkurā kājas augstumā, bet vienmēr zem ceļgala un virs potītes. Vai jūs interesē stilīga midikleita? Cellbes e-veikalā ir daudz preču šajā kategorijā! 


Tilla midikleitas - apģērbs vasaras dienām 

Midikleitas ir ļoti populāras. Daudzas sievietes tās izvēlas ideālā piegriezuma dēļ – šāda veida kleitas glīti piekļaujas ķermenim un savu patieso skaistumu atklāj kustībā. Tas, ka kleita slēpj ceļgalus, piešķir tai jutekliskumu un eleganci, un atsegtās potītes ļauj demonstrēt skaistas kurpes. Tilla midikleitas šobrīd ir ļoti populāras. Nav brīnums – tās ir ļoti vieglas, gaisīgas un meitenīgas. Tilla midikleitas bieži ir šūtas no spilgtas krāsas audumiem un dekorētas ar ziedu rakstiem, tāpēc tās ir ideāli piemērotas pavasara un vasaras komplektiem. Atkarībā no aksesuāriem tos var padarīt ikdienišķus, formālus vai elegantus. Tilla midikleitas ar augstpapēžu kurpēm un mirdzošām rotaslietām veido skaistu ansambli. Komplekts ar sandalēm un pītu somu ir lieliski piemērots tikšanās reizēm ar ģimeni un draugiem. 


Midikleitas kāzu ballītei - stilīgas un ērtas 

Midikleitai raksturīgā garuma dēļ sievietes bieži izvēlas šāda veida apģērbu svinīgiem gadījumiem. Midikleitas kāzu svinībām ļauj justies izsmalcināti, stilīgi un tajā pašā laikā ārkārtīgi ērti. Kleitas līdz apakšstilbu vidum ļoti bieži diskrēti pagarina un slaidina figūru, sniedzot sievietēm, kuras tās valkā, pārliecību. Tilla midikleita ir lieliska izvēle kāzām vasarā - vieglais un gaisīgais materiāls padara to skaistu un vienlaikus ērtu. Vidēja garuma kleita no gaisīga materiāla skaisti apkļaujas ķermenim, liegi vijas dejojot un, pats galvenais, sniedz komfortu un brīvību, kas ir tik svarīga nozīmīgos svētkos. 


Midikleitas Cellbes e-veikalā 

Vai meklējat interesantu un oriģinālu midikleitu? Apmeklējiet mūsu e-veikalu! Cellbes jūs gaida plašs vidēja garuma kleitu piedāvājums. Izvēlei ir midi garuma tilla kleitas un kleitas no citiem ērtiem materiāliem. Piedāvājuma netrūks vienkrāsainu, daudzkrāsainu un rakstainu apģērbu cienītājām. Īsas un garas piedurknes, volāni un vienkārši piegriezumi, šķēlumi, svītras vai pogas – Cellbes sortiments atbilst dažādām gaumēm, vajadzībām un prasībām. Pateicoties lielajai izvēlei, starp mūsu piedāvātajiem modeļiem varat viegli atrast midikleitas kāzu svinībām, kā arī valkāšanai ikdienā. Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu un izvēlēties savu sapņu midikleitu – esam pārliecināti, ka tā drīz kļūs par jūsu iecienītāko apģērba gabalu garderobē!


KLEITAS ĪSAS KLEITAS GARAS KLEITAS SVĒTKU KLEITAS

DŽINSA KLEITAS PLUDMALES KLEITAS

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.