• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €
 

-30% visām jakām un mēteļiem

*Spēkā līdz 10.12.2023. Nevar apvienot ar citiem atlaižu kodiem vai akcijām. Attiecas uz Cellbes preču zīmi.

Flīsa jakas


Mūsdienu modes industrija arvien vairāk apvieno aktuālas tendences un komfortu. Daudzām sievietēm līdztekus gaumīgam izskatam kustību brīvība ir viena no svarīgākajām apģērba iezīmēm. Darboties ir daudz patīkamāk un vieglāk, ja esi ģērbusies ērtā apģērbā, turklāt ir svarīgi paturēt prātā termoregulāciju. Vasarā ķermenis var ļoti ātri pārkarst, savukārt ziemā, gluži pretēji, ir jāizvairās no atdzišanas. Ko valkāt, ja gaisa temperatūra strauji pazeminās? Siltas flīsa jakas ir ideāli piemērotas šim nolūkam.


Sieviešu flīsa jakas - rudenim un ziemai

Pašsajūtu ietekmē daudz dažādu faktoru, tostarp patīkamā siltuma sajūta, ko sniedz vieglas jakas. Kad vasara ir beigusies un rudens un ziemas pirmais aukstums sāk liecināt par sevi, daudzi vēlas no šiem laikapstākļiem paslēpties zem siltas segas un lielāko daļu laika pavadīt mājās. Tajā pašā laikā no izmaiņām ikdienā nevar izvairīties bezgalīgi. Darbs, iepirkšanās, darījumi pilsētā – kā pareizi ģērbties, lai nesaaukstētos? Brīnišķīgi ērtas sieviešu flīsa jakas var valkāt kā atsevišķas virsdrēbes vai zem jakas/mēteļa atkarībā no laikapstākļiem un vēlēšanās. Tas novērsīs ķermeņa pārkaršanu un atdzišanu, un tās abas nav patīkamas.


Sieviešu garās flīsa jakas – vislabākās aukstam laikam

Rudenī un ziemā var viegli nosalt, ja nav uzvilktas pietiekami siltas drēbes. Kad āra temperatūra ir zema, pūš auksti vēji un līst lietus, mūsu imūnsistēmai jāstrādā īpaši saspringti. Sieviešu garās flīsa jakas palīdz regulēt ķermeņa temperatūru. Garās flīsa jakas aizsargā arī jutīgās vēdera un nieru zonas, kas var radīt nepatīkamas veselības problēmas. Tajā pašā laikā silta stāvapkakle aizsargā kakla zonu, un tādēļ ne vienmēr ir nepieciešams valkāt atsevišķu šalli. Ko darīt, ja ārā sāk salt rokas? Šajā gadījumā labākais risinājums ir iebāzt tās siltās mīkstās kabatās. Turklāt atbilstoši jūsu vajadzībām flīsa jaku var vai nu aiztaisīt, vai atstāt atvērtu.


Sieviešu flīsa jakas ar kapuci - tieši vējainam laikam

Ne visām patīk valkāt cepuri. Dažas nevēlas sabojāt frizūru, citas vienkārši nejūtas ērti ar galvassegu. Ko darīt, ja laiks ir auksts un vējš pūš ausīs? Šajā gadījumā labākais risinājums ir uzvilkt sieviešu flīsa jaku ar kapuci. Vai to var valkāt tikai rudenī un ziemā? Ne tikai! Arī pavasarī mēdz būt vēsas dienas. Sieviešu flīsa jaku ar kapuci var veiksmīgi vilkt arī vasarā, ceļojot uz kalniem vai jūru. Flīsa jaka ir ērta valkāšanā un sasilda pēc vajadzības: pilsētā vai pārgājienā kalnos, apbrīnojot saulrietu pludmalē vai glābjoties no vēsa vēja mežā. Šāds ērts apģērbs ir ideāli piemērots dažādiem izbraucieniem, riteņbraukšanai vai kalnu pārgājieniem, visa veida aktivitātēm brīvā dabā neatkarīgi no gadalaika.


Modernas sieviešu flīsa jakas - raksti un krāsas

Izvēloties apģērbu, svarīgs arguments ir ne tikai komforts, liela nozīme ir arī izskatam. Daudzas sievietes izvēlas spilgtas krāsas, tādējādi pievēršot uzmanību savam izskatam un uzsverot raksturu. Šajā sezonā ļoti populāra ir sarkana sieviešu flīsa jaka. Vēl daļa sieviešu izvēlas neuzkrītošākas krāsas vai klasiski melno. Šāds variants atvieglo krāsu saskaņošanu ar esošajiem aksesuāriem. Turklāt melna sieviešu flīsa jaka ir ļoti praktiska, jo uz tās nav redzami traipi. Ir pieejamas dažāda piegriezuma jakas. Sievietes, kuras vēlas nedaudz ekstravagantāku izskatu, var izvēlēties dažādus rakstus, kas piešķir košumu ikdienas stilam.

Pilsētai? Īsam ceļojumam? Garam atvaļinājumam? Sieviešu flīsa jaka ar kapuci ir ļoti ērta, silta un skaista. Vēsākam laikam iesakām garāka piegriezuma modeļus, kas pieejami dažādās krāsās un rakstu kombinācijās.


 Virsjakas un mēteļi Pavasara jakas Džinsa jakas Krekljakas Ādas jakas Vieglas jakas Vestes Lietus jakas Mēteļi Kapučjakas

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.