Filtrs

0

Tuvojoties Ziemassvētkiem, ir pienācis laiks sākt tiem gatavoties. Un no kā sastāv gatavošanās? Bez šaubām, ir pienācis laiks sastādīt Ziemassvētku ēdienkarti, iegādāties un iesaiņot dāvanas mīļajiem, kā arī sakopt un izrotāt māju. Ziemas brīvdienās mājās bieži ir mākslīgas Ziemassvētku eglītes ar brīnišķīgiem Ziemassvētku rotājumiem, kas ļauj ienest svētku maģisko gaisotni katrā mājā.


Mākslīgās eglītes! Vienkāršs veids, kā izrotāt māju

Kas ir neapstrīdami galvenais Ziemassvētku rotājumu sarakstā? Protams, Ziemassvētku eglīte! Diez vai kāds varētu iedomāties Ziemassvētku svinēšanu bez tās! Iedomājieties Ziemassvētku eglīti, kas rotāta ar gaismiņām un krāsainām virtenēm un ko ieskauj dāvanu kaudze. Daži dod priekšroku dzīvu Ziemassvētku eglīšu izmantošanai, taču arvien populārākas kļūst arī mākslīgās eglītes. Pirmkārt, tās ir izturīgas, tāpēc interjeru dekorēt var ilgāku laiku. Otrkārt, tas ir izdevīgs risinājums ekonomisku un ekoloģisku apsvērumu dēļ.


Lielas un mazas mākslīgās eglītes – liela izvēle e-veikalā

Plaša viesistaba ar augstiem griestiem? Vai varbūt neliela istaba vai cita telpa ar ierobežotu vietu? Izvēloties pareizo Ziemassvētku eglīti, jāņem vērā rotājamās telpas īpatnības. Lai arī tas ir īslaicīgs iekārtojuma elements, tam nevajadzētu radīt traucējošu sajūtu – tieši otrādi, tam jābūt patīkamam un jāvairo mājīgums. 210 cm augsta mākslīgā Ziemassvētku eglīte ir ideāli piemērota lielām viesistabām. Tā piepilda telpu līdz pat griestiem un noteikti atstāj iespaidu uz mājiniekiem un uzaicinātajiem viesiem. Kādam ir jākāpj uz ķeblīša vai trepēm, lai izrotātu tās augšējo daļu. Ja šāda izvēle nešķiet pareiza vai telpa nav pārāk augsta, piemērotāka ir 180 cm augsta mākslīgā eglīte. Ziemassvētku eglītes bieži rotā arī citas telpas, piemēram, bērnu vai guļamistabas. Kā izvēlēties tām piemērotāko modeli? Šādos gadījumos ir vērts iegādāties mazāka izmēra eglīti, kas ietilps, piemēram, uz rakstāmgalda vai naktsgaldiņa.


Mākslīgās Ziemassvētku eglītes, kas izskatās kā īstas - rotāšana

Eglītes iegāde vēl nav viss – jāatrod tai arī vieta un jāiegādājas atbilstoši rotājumi. Daži cilvēki paši izgatavo rotājumus, taču ne katrā mājā ir kāds, kuram padodas šāda veida darbi vai kuram ir laiks to darīt. Par laimi, ir daudz gatavu rotājumu, ar ko izrotāt mazas un lielas mākslīgās eglītes. Starp tiem neapšaubāmi ir rotājumi un Ziemassvētku gaismiņas, kas padara ziemas vakarus omulīgus un maģiskus. Daudzi eglītē liek arī speciālas sveces – tā ir atgriešanās pie tradīcijām, jo ​​tā eglītes tika izrotātas senos laikos. Patiesībā dekorāciju izvēle ir gaumes jautājums.


Dabiskas mākslīgās eglītes - šīs izvēles priekšrocības

Jā, plastmasas koks nesmaržo pēc meža un sveķiem, taču tāda iegādei ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, koks jums kalpos gadiem ilgi. Tas ievērojami samazina tēriņus, jo dzīvi koki neizturēs līdz nākamajiem Ziemassvētkiem. Otrkārt, netiek iznīcinātas dzīvās egles, kuras dabiskos apstākļos dzīvotu ilgi. Mākslīgās Ziemassvētku eglītes, mazas vai lielas, ir vieglāk kopjamas, jo tās nenokalst un tām nebirst skujas. Ziemassvētku eglīte ir neaizstājams ziemas svētku elements, taču to vajadzētu izvēlēties rūpīgi.


ZIEMASSVĒTKU INTERJERA PRECES ZIEMASSVĒTKU TEKSTILIZSTRĀDĀJUMI ZIEMASSVĒTKU ROTĀJUMI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.