Filtrs

0

Ja daudziem rudens asociējas ar nomāktu garastāvokli un diezgan drūmu auru, ziema šajā ziņā nes daudz pārmaiņu, un tas viss pateicoties Ziemassvētkiem. Šajos aukstajos mēnešos, īsajās dienās un garajās naktīs Ziemassvētki bieži ir uzmanības centrā. Ziemassvētku laiks piepilda sirdi ar optimismu un mājas pavarda siltumu un ļauj atpūsties no ikdienas problēmām. Svētki ir ne tikai svinēšana kopā ar mīļajiem, bet arī gatavošanās. Daudzi plāno sakopt un izrotāt māju, pagatavot dažādus tradicionālus ēdienus Ziemassvētku vakariņām un turpmākajās dienās pasniegt dāvanas ģimenei un draugiem. Lai gan šīs aktivitātes prasa lielu apņemšanos, lielākā daļa cilvēku tās dara labprāt un ar aizrautību. Ziemassvētku rotājumi ļauj sajust Ziemassvētku neatkārtojamo gaisotni. No dekorācijām populārākie ir tekstilizstrādājumi ar tematiskiem rakstiem vai Ziemassvētku gaismiņu virtenes. Tas ir drošs veids, kā sajust Ziemassvētku burvību!


Ziemassvētku logu rotājumi – acis priecējošs skats

Ziemā logam nav jāasociējas ar aukstumu un ledu, tieši otrādi. Izrotāts logs izraisa siltas sajūtas, kas saistītas ar laimīgo gaidīšanas laiku, līdz debesīs parādīsies pirmā zvaigzne. Ziemassvētku logu rotājumi galvenokārt ir dažāda veida aizkari ar raksturīgu Ziemassvētku rakstu. Īpaši iecienīti rotājumi ir no sarkanas krāsas materiāliem vai ar sarkanas krāsas rakstiem. Ja šī krāsa tomēr konfliktē ar pārējo interjera dizainu, ir vērts izvēlēties citu kombināciju, kas, pateicoties specifiskajiem auduma dekoratīvajiem elementiem, lieliski iederēsies svētku laika atmosfērā. Ziemassvētku rotājumi priecēs ne tikai ģimenes locekļus. Rotājumi loga iekšpusē bieži ir redzami arī no ārpuses, un tas ļauj tos apbrīnot arī garāmgājējiem. Turklāt labākam efektam aizkaru stieni var dekorēt ar lampiņu virteni.


Ziemassvētku galda rotājumi – mājas sirds

Logi nav vienīgā vieta, kas bieži tiek izrotāta mājās svarīgu svētku laikā. Daudzās mājās galvenā tradīcija ir viesmīlība, un, ciemiņiem ierodoties, viņi parasti tiek aicināti pie galda. Ap to sanākušajai ģimenei ir iespēja kopīgi paēst, kopā pavadīt laiku un aprunāties. Lai šādas tikšanās paliktu patīkamā atmiņā, ir vērts laikus parūpēties un radīt pareizo gaisotni. Bez šaubām, Ziemassvētku galda rotājumi rada īpašu Ziemassvētku noskaņu. Un no kā tā sastāv? Svarīga ir pareiza galdauta izvēle, un tas Ziemassvētku vakariņās visbiežāk ir balts. Tomēr, ja vēlaties savām vakariņām piešķirt nedaudz ikdienišķāku raksturu, varat izmantot arī krāsainu galdautu ar Ziemassvētku motīviem. Ir arī labi izmantot paplātes karstajiem ēdieniem. Tās ir ne tikai kā Ziemassvētku rotājumi, bet arī ārkārtīgi funkcionāli aksesuāri. Neaizmirstamas tikšanās ar mīļajiem Ziemassvētku vakariņās? Pirmais solis uz to ir pareizi noformēts galds jeb mājas sirds.


Citi Ziemassvētku rotājumi - Ziemassvētki

Daži cilvēki gaida visu gadu, lai ziemā pārvērstu savu māju par Ziemassvētku vecīša valstību. Protams, šādās aktivitātēs ir vērts saglabāt mērenību, taču pareizi izvēlēti dekoratīvie elementi neapšaubāmi piešķirs telpām mājīgumu. Ja logi un galds ir izrotāti, par ko vēl ir vērts padomāt? Neaizstājams elements, kas saistīts ar Ziemassvētkiem, ir eglīte. Mākslīgā eglīte stāvēs ilgāk, no tās nebirs skujas, un vēl jo vairāk – tā izskatās pēc īstas. Mājokli ir vērts dekorēt ar īstām vai elektriskajām svecēm. Arī spilvena pārvalki ar ziemas ainavām un dažādiem Ziemassvētku motīviem ir lieliski Ziemassvētku rotājumi mājoklim. Tāpat ir vērts parūpēties, lai virtuvē valda maģiska atmosfēra. Saimniece vai saimnieks noteikti iepriecinās visus viesus, gatavojot ēdienus svētku priekšautā.


Ziemassvētku rotājumi – ideja dāvanai

Pirms Ziemassvētkiem jāpadomā arī par Ziemassvētku vecīša dāvanu maisu. Šajā laikā ģimene un draugi cits citam dāvina arī nelielas dāvanas. Vai jums nav tik mazu dāvanu idejas? Vai varbūt kāds no jūsu radiem vai draugiem pirms Ziemassvētkiem svin savu dzimšanas dienu? Šī ir lieliska iespēja viņu apdāvināt ar gaumīgiem Ziemassvētku rotājumiem. Tā ir ne tikai neliela dāvana, kas iederas jebkurā interjerā, bet arī veids, kā dāvanas saņēmējam sajust Ziemassvētku burvību. Cellbes e-veikalā nopērkamo dekoratīvo elementu daudzveidība nozīmē, ka ikviens var atrast sev vai saviem mīļajiem piemērotāko.


ZIEMASSVĒTKI ZIEMASSVĒTKU EGLĪTES & PIEDERUMUS ZIEMASSVĒTKU TEKSTILIZSTRĀDĀJUMI ZIEMASSVĒTKU ROTĀJUMI

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.