• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Iepakojums

Iepakojums

Mēs cenšamies iepakot preces tā, lai transportēšanas laikā tās aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas un katrā iepakojumā būtu pēc iespējas mazāk gaisa. Tāpēc mēs pārsvarā  izvēlamies preces sūtīt maisos, nevis kartona kastēs. Šobrīd aptuveni 86% preču ir iepakoti plastmasas iepakojumā, bet pārējie – gofrētās kartona kastēs.

Plastmasas maisiņi ir izgatavoti no zema blīvuma polietilēna (04 LDPE), kas ir plastmasa, ko var padarīt plānu un kuru ir viegli pārstrādāt. 2021. gada rudenī mēs pāriesim uz maisiņiem, kas ir izgatavoti no 100% pārstrādātas izejvielas, kur vismaz 50% iegūti no pārstrādātas plastmasas, kas savākta no patērētājiem. Tas paredzēts, lai samazinātu mūsu ietekmi uz vidi un palīdzētu palielināt patērētāju pieprasījumu pēc otrreiz pārstrādātas plastmasas. Mēs esam arī padarījuši mūsu iepakojumu maisus nedaudz plānākus un noņēmuši rokturus mūsu mazākajiem maisiņiem, lai vēl vairāk samazinātu materiālu patēriņu.


Līdz 2020. gada pavasarim mēs savus katalogus likām plastmasas iepakojumā pirms tos nosūtījām klientiem. Galvenais iemesls bija tas, ka mēs iepakojumā kopā likām divus katalogus. No 2020. gada rudens mēs sūtam katalogus bez iepakojuma.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.