• Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €
  • Sievietēm izmērā 34–64, Vīriešiem izmērā S–8XL

Saglabātie vienumi

Ielādē jūsu saglabātās preces…

Apzinātas izvēles

Apzināta izvēle

Mēs, Cellbes, apzināmies, ka vislielākā ietekme uz klimatu rodas mūsu produktu ražošanas procesā - mēs cenšamies to samazināt. Bet jums kā klientam arī ir iespēja dot ieguldījumu, lai samazinātu ietekmi uz vidi. Lūk, daži padomi!


Pērciet tikai tās preces, kas jums patiešām nepieciešamas, un izmantojiet tās pēc iespējas ilgāk

Daudzi cilvēki izmanto tikai nelielu daļu no sava drēbju skapja. Iegādāties tikai vajadzīgo ir viens no labākajiem veidiem, kā pozitīvi ietekmēt vidi. Pētījumi rāda, ka visefektīvākais veids, kā samazināt emisijas, ir palielināt tekstilizstrādājumu izturību. Ja apģērba valkāšanas reižu skaits tiek dubultots, emisijas samazinās gandrīz uz pusi. Tāpēc ir svarīgi, lai mēs ražotu preces, kas ir kvalitatīvas un izmantojamas vairākkārt. Tajā pašā laikā ir svarīgi, lai mūsu apģērbs būtu labi piegulošs, ērts un pievilcīgs. Svarīgi ir, lai mūsu apģērbs kļūtu par jūsu iecienītāko apģērbu, kas tiks bieži valkāts.


Izvēlieties apģērbus, kas ir atzīmēti ar norādi ’’Labāks dabai’’ kopā ar mums Cellbes

Šie apģērbi ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem vai jauniem materiāliem, kuri ir ražoti procesā, kas atstāj mazāku ietekmi uz vidi nekā pierastās alternatīvas, piemēram, organiskā kokvilna. Vairāk par izvēli ’’Labāks dabai’’ lasiet šeit. Ja izvēlaties apģērbu, kas izgatavots no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, tas nozīmē, ka materiāli, kas kādreiz ir saražoti, iegūst jaunu iespēju. Pārstrāde ir daudz efektīvāka salīdzinājumā ar jaunu materiālu ražošanu.

Pirms pasūtīšanas izpētiet mūsu izmēru ceļvedi un krūšturu rokasgrāmatu, ja neesat pārliecināts par savu izmēru

Tādā veidā palielinās iespēja iegūt apģērbu, kas labi piestāv un kuru vēlaties izmantot atkal un atkal. Mūsu krūšturu ceļvedi atradīsiet šeit. Mūsu izmēru ceļvedi atradīsiet šeit.


Atrodiet apģērbus vietējā lietoto preču veikalā

Tādā veidā jūs varat iegūt jaunu iedvesmojošu papildinājumu savā drēbju skapī, vienlaikus neizmantojot vairāk zemes resursu.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldTrygg e-handelSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.