Kartes maksājums

Kartes maksājums

Debet/kredītkartes maksājums

Pasūtot preci pie mums, pastāv iespēja trīs dažādi apmaksas veidi. Mēs piedāvājam apmaksu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, kā arī apmaksu ar debeta/kredīta karti.


  • Mēs akceptējam Visa un MasterCard
  • Maksājumi ar karti iespējami tikai tad, ja pasūtījums tiek veikts internetā. Pasūtījumu veicot pa tālruni vai e-pastu, nav iespējams norēķināties ar karti.
  • Ja pasūtījums tiek nosūtīts atpakaļ, pirkuma summa tiek pārskaitīta uz karti.
  • Visi naudas pārvedumi drošības nosacījumu dēļ tiek kriptēti.


Tiklīdz Jūsu maksājums ir apstiprināts, pirkuma summa nekavējoties tiek rezervēta no Jūsu kartes un maksājuma apstiprinājums tiek nosūtīts uz e-pasta adresi. Maksājums tiek atskaitīts no Jūsu kartes, kad pasūtījumu izsūtīta no noliktavas. Maksājumiem ar kredītkarti pirkuma summa tiks rezervēta maksimums piecas (5) darbdienas. Ja šajā laikā preces nebūs izsūtītas (piemēram, ilgāka piegādes laika dēļ), pirkuma summa tiks atbrīvota. Pirkuma summa tiks rezervēta vēlreiz. Operācija notiek tik ilgi, līdz preces tiek izsūtītas no noliktavas. Ja vēlaties pasūtījumu nosūtīt atpakaļ, arī pirkuma summa tiek atmaksāta. Ja maksājums netiek apstiprināts, pasūtījums tiek anulēts. Ar visiem jautājumiem, kas varētu rasties saistībā ar anulētu(-tiem) maksājumu(-iem), jāvēršas bankā vai kredītiestādē, kas izdevusi karti.


Ja pasūtīsiet pie mums preci un par maksājuma veidu izvēlēsieties karti, aizsargāsim Jūsu datus ar SSL kriptēšanas sistēmu. SSL nozīmē Secure Sockets Layer un ir modulis, kas atļauj kriptētās informācijas apmaiņu starp pircēju un pārdevēju. Tas nozīmē, ka informācija par pirkumu tiek nosūtīta ar droša kanāla starpniecību, un neviena trešā persona tai nevar piekļūt.


Mūsu maksājumu starpnieks DIBS Payment Services AB (www.dibs.se) apstrādās Jūsu kartes datus korekti, sekojot starptautiskajam drošības standartam PCI DSS.

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.