• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Labi pieguļoša apakšveļa

70 gadu pieredze

Mēs zinām visu par krūšturiem

70 gadu pieredze

Mēs, Cellbes darbinieki, gandrīz 70 gadus strādājam, lai piedāvātu labus krūšturus par saprātīgu cenu. Mēs negribam sevi pārlieku slavēt, tomēr, šķiet, droši varam teikt, ka esam kļuvuši pietiekami zinoši savā darbā. Ideāla krūštura radīšana prasa laiku un pacietību. Gadu gaitā esam izstrādājuši dažādus modeļus, trāpījuši naglai uz galvas, uzkrājuši pieredzi un visbeidzot esam noslīpējuši modeļus, kurus ļoti iemīļojušas mūsu klientes.

Anna

“Anna” ir šāda modeļa piemērs. Tas atkārtoti saņem mūsu klienšu visaugstāko novērtējumu. Mīkstais materiāls, platās plecu lencītes un stīpiņu trūkums modeli “Anna” padara par krūšturi, kas valkājot ir nemanāms.

Cellbes

Inez

Lai gan mūsu krūšturu klāstā ir pastāvīgie favorīti, mēs izmantojam savu pieredzi, lai izstrādātu jaunus modeļus atbilstoši mūsu klienšu vēlmēm. “Inez” ir šāda krūštura piemērs. Mežģīņu dēļ tas kļūs par ideālu krūšturi tām, kuras nevēlas rādīt dekoltē, bet tajā pašā laikā grib būt stilīgas un skaisti ģērbtas.

Jenny & Annie

Daudzas sievietes uzskata, ka vissarežģītākā darbība ir krūštura pagriešana uzvelkot. Lai to padarītu vieglāku, esam izstrādājuši divus krūštura modeļus ar aizdari priekšpusē – “Jenny” un “Annie”.

Mūsu mērķis ir, lai pie mums vienmēr varētu atrast labi pieguļošu krūšturi par patiešām labu cenu. Mēs negrasāmies to mainīt.

...
Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.