• Sievietēm izmērā 34–64
  • Vīriešiem izmērā S–8XL
  • Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €

Kā tiek konstruēts krūšturis?

Cellbes

Svarīgākās krūštura daļas

Katram ķermenim atradīsies patiešām labs krūšturis, taču dažreiz var būt grūti sameklēt īsto. Lai jums būtu droša iespēja atrast sev piemērotāko krūšturi, mēs izskaidrojam dažas svarīgākās krūštura funkcijas, kurām ir noderīgi sekot līdzi.

Stīpiņas

Stīpiņas

Stīpiņu galvenais uzdevums ir pacelt un atbalstīt krūtis, kā arī vienmērīgi sadalīt krūšu svaru. Ja stīpiņas berž, iespējams, bļodiņas ir pārāk mazas. Izvēlieties lielāku izmēru vai arī mīkstu krūšturi bez stīpiņām. ”Anna” ir krūšturis, kas nodrošina vienmērīgu atbalstu.

Aizdare

Aizdare

Pērkot krūšturi, vienmēr aiztaisiet to visplatākajā variantā. Ar laiku audums un gumijas nedaudz izstiepsies, un tad būs labi, ka var aiztaisīt ar nākamo āķīšu rindu. Lai iegūtu vislabāko atbalstu, izvēlieties krūšturi ar 3 vai 4 āķīšiem.

Bļodiņas

Bļodiņas

Parasti bļodiņas tiek šūtas no divām vai trijām daļām. Apakšējā daļa ir atbalstoša, bet augšējā daļa veido formu. Formētajiem krūšturiem, piemēram, ”Evai” nav vīļu bļodiņas augšpusē, tās ir izgatavots vienā gabalā.

Apkārtmērs

Apkārtmērs

Jūsu krūšturim galvenokārt jābalstās uz apkārtmēru. Izplatīta kļūda ir tāda, ka apkārtmērs ir pārāk liels. Tad krūšturis mugurpusē raujas uz augšu, un jūs riskējat noberzt plecus ar lencītēm, kurām ir jānotur viss krūšu svars.

Lencītes

Lencītes

Platas un polsterētas plecu lencītes ir ērtas, neberž un turas vietā. Ja jums problēmas sagādā lencītes, kas krīt lejā, izmēģiniet krūštura modeli, kuram tās atrodas tuvāk viena otrai.

Lielas krūtis

Lielas krūtis

Ja jums ir lielas krūtis, mēs iesakām izvēlēties krūšturi ar polsterētām, platām plecu lencītēm un platu muguras joslu ar vismaz 3-4 aizdares āķīšiem. Droši izmēģiniet krūšturi ar nosedzošākām bļodiņām, jo tās nodrošinās labāku atbalstu.

Ar Cellbes ikviens var būt skaists

Ar Cellbes ikviens var būt skaists

Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Internet worldSwedish Fasion

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.