Svētku mirdzums

Gada svinīgākais laiks ir klāt

UZDROŠINIETIES MIRDZĒT

Gada svinīgākais laiks ir klāt

Karstvīna, Ziemassvētku ballīšu un vakariņu laiks ir tepat aiz stūra. Tagad ir laiks mirdzēt, spīdēt un atbrīvot savu iekšējo deju karalieni.

Pavadiet šī gada svētku sezonu glamūrīgā apģērbu komplektā. Sērija “Paula” sastāv no biksēm, legingiem, tunikas un topa, un tas ļauj izveidot komplektu pēc vēlēšanās. Tad varēsiet slīdēt pa deju grīdu un gaismās mirdzēt mūzikas taktī!

Mirdziet zelta un vara toņos! Ieskaujiet sevi mirdzošos materiālos un ļaujiet tiem noteikt toni nākamajam gadam. Mūsu jaukā kleita “Ella” ar vara krāsas mirdzumu, melni sudrabainā “Sam” un greznā “Octavia” ar fliteriem radīs ap jums īstu svētku gaisotni.

Saposieties svētkiem tērpos ar fliteriem un sudraba pavedieniem. “Octavia” ar melniem fliteriem ir grezna klasiska dizaina kleita, kas varēs pavadīt jūs daudzās ballītēs. “Ella” ar mirdzošiem sudraba pavedieniem liks jums justies kā zvaigznei. Un jūs tāda esat!

Arī mazā melnā kleitiņa var mirdzēt! Caurspīdīgā “Lisbeth” ar pārlikumu un mirdzošiem pavedieniem liks jūs pamanīt uz deju grīdas.

...
Uzticama piegāde
Droša norēķināšanās
Tiesības atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā

Pērciet modes preces un apģērbus tiešsaistē Cellbes vietnē

Droša iepirkšanās

Par Cellbes

Individuāla apkalpošana

Sekojiet līdzi aktualitātēm

Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli par jaunāko produktu laišanu tirdzniecībā, piedāvājumiem un ziņām.

Sekojiet mums

  • Mēs veicam piegādi tikai uz Latvijas adresi.
  • Maksa par piegādi no 4,49 eur. Pasūtījuma minimālā vērtība 20 €.
  • Tiesības preci atgriezt 14 dienu laikā.